Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Ma żal do jury?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Ma żal do jury?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpadła z "Tańca z Gwiazdami"
Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpadła z "Tańca z Gwiazdami"
Źródło zdjęć: © KAPiF
18.03.2024 13:22, aktualizacja: 18.03.2024 15:37

Trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami" przeszedł już do historii. Z programem pożegnała się Małgorzata Ostrowska-Królikowska, której tango nie przypadło do gustów jurorów i telewidzów. "Spodziewałam się tego" - zaznaczyła aktorka w rozmowie z naszą redakcją.

Trwająca edycja "Tańca z Gwiazdami" stoi na bardzo wysokim poziomie. W trzecim odcinku uczestnicy tańczyli do przebojów zespołu ABBA. Najlepiej zaprezentowała się Roxie Węgiel, która za swoje pasodoble otrzymała od jurorów komplet punktów. Najgorzej wypadła Dagmara Kaźmierska, jednak z tanecznym show pożegnała się Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała się z "Tańcem z Gwiazdami". Była na to gotowa

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podczas ostatniego odcinka zatańczyła tango, które zostało ocenione przez jurorów na 22 punkty. Najmniej występ spodobał się Iwonie Pavlović, która dała 3 punkty aktorce, dodając, że "nie wie co to było". I choć według jurorów nie byli najgorsi, bowiem niżej uplasowała się wspomniana już gwiazda "Królowych życia", to właśnie Ostrowska pożegnała się z programem. Jak ocenia swoją przygodę i ostatni występ w "Tańcu z Gwiazdami"?

Nie chciałabym skończyć z tańcem, fajnie byłoby to robić, jednak nie przed wielką widownią, tylko dla siebie. Myślę, że na własnych zasadach będę tańczyć dalej. (...) Co do pożegnania z programem, to chyba spodziewałam się tego, ponieważ zobaczyłam fragment z pomyłką i byłam przygotowana na to, że prawdopodobnie odpadnę ja - powiedziała Ostrowska-Królikowska.

Co Ostrowska-Królikowska wyniesie z "Tańca z Gwiazdami"? "To super pamiątka"

Choć pożegnania zawsze są trudne, to aktorka podczas rozmowy po werdykcie z uśmiechem na twarzy wspominała swoje występy. Przede wszystkim to próby na sali treningowej zapamięta na długo. Właśnie podczas nich czuła się najlepiej i wiele nauczyła się od swojego partnera, Kamila Gwary.

To był super okres i bardzo lubiłam czas na sali treningowej, te filmiki nagrywane z Kamilem "na luźno" i w dresikach, to super pamiątka. A udział w programie dał mi na pewno lepszą kondycję fizyczną, większą świadomość swojego ciała czy postawy. Kamil wypracował ze mną parę nawyków, które przejdą do mojej codzienności - wspomina aktorka.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także