Małgorzata Ostrowska-Królikowska ONIEŚMIELONA przez młodszego mężczyznę. To z nim wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ONIEŚMIELONA przez młodszego mężczyznę. To z nim wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zawstydzona (fot. KAPiF)
Małgorzata Ostrowska-Królikowska zawstydzona (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
26.02.2024 09:08

Małgorzatę Ostrowską-Królikowską już wkrótce będzie można oglądać w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Aktorka dostała już w przydziale swojego osobistego trenera, z którym zdaje się świetnie dogadywać. Tancerz wciąż potrafi jednak ją onieśmielić.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja kultowego już Tańca z Gwiazdami. Jedną z uczestniczek nadchodzącej odsłony będzie Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Od początku lutego ruszyła z intensywnymi treningami, podczas których towarzyszy jej tancerz Kamil Gwara. Będzie on jej partnerem na parkiecie.

Plotek miał okazję porozmawiać z aktorką i jej trenerem tańca. Padło kilka pytań o to, jak im się wspólnie pracuje. Nie zabrakło niespodzianek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Ostrowska-Królikowska onieśmielona przez tancerza

Okazuje się, że młodszy Gwara wciąż potrafi mocno zawstydzić aktorkę. Tancerz miał niejednokrotnie okazję oglądać Klan, dlatego praca z serialową Grażynką jest dla niego ogromnym zaszczytem.

Kto nie zna Grażynki z "Klanu"? Każdy zna, więc ja też znam oczywiście. Od dzieciństwa w domu leciał "Klan", więc znam. Oglądałem oczywiście, patrz, nie rozmawialiśmy jeszcze o tym. Dojdziemy do tego. Wielkie przeżycie. Ja się bardzo cieszę, że tańczę z Małgosią. Od samego początku, jak się poznaliśmy, mamy fajną chemię między sobą, fajnie nam się współpracuje - powiedział.

Ostrowska-Królikowska zdobyła się tylko na lakoniczną odpowiedź:

Oglądałeś "Klan" jak byłeś dzieckiem, a teraz ze mną tańczysz? O matko...

Jaką tancerką jest Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

Co ciekawe, aktorka także wcześniej miała szansę zapoznać się ze swoim partnerem z programu. Przewinął się jej on podczas rutynowego sprawdzania mediów społecznościowych.

Na ramówce Polsatu nie wiedziałam jeszcze, kto mi przypadnie i przyglądałam się wszystkim tancerzom dookoła. Wiedziałam, że jakiś wysoki mi przypadnie, bo to przy ramie i moim wzroście jest dosyć istotne. Zobaczyłam go gdzieś wcześniej na Instagramie, zanim się okazało, że Kamil mi przypadł. Od razu zwróciłam na niego uwagę - powiedziała.

Plotek zapytał też Gwarę o to, jak szybko uczy się jego towarzyszka. Para jest już gotowa na pierwsze wystąpienie?

Słucha, czasami jest lekko rozkojarzona, ale myślę, że to normalna rzecz dla osób, które zaczynają swoją przygodę z profesjonalnym tańcem. Jest mega dużo informacji, kroków, do tego dochodzi muzyka, pozycja, rama, itd. Bardzo dużo aspektów, na które trzeba zwracać uwagę - przekazał tancerz.
Jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska radzi sobie w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska radzi sobie w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także