Piotr Mróz wygrał "Taniec z Gwiazdami", teraz miażdży show. Wspomniał o Miszczaku

21.02.2024 21:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Mróz sięgnął po Kryształową Kulę w programie "Taniec z Gwiazdami". Czy podobają mu się zmiany, które widzowie już niedługo będą mogli podziwiać w nowej edycji? Aktor nie zamierzał się hamować i ostro ocenił to, co Edward Miszczak proponuje fanom programu.

Piotr Mróz wygrał program "Taniec z Gwiazdami". Partnerowała mu wówczas Hanna Żudziewicz, która tym razem zatańczy z Filipem Chajzerem.

Piotr Mróz o nowej edycji programu "Taniec z Gwiazdami"

Nasza reporterka, Karolina Motylewska, spytała zwycięzcę jednej z edycji "Tańca z Gwiazdami", jak podoba mu się lista uczestników. Czy rzeczywiście będzie to bitwa wielkich nazwisk na parkiecie?

(...) Nie stawiałbym na te duże nazwiska. Też nie godzę się z tym, co powiedział pan Miszczak, że w końcu jest edycja, która składa się z dużych nazwisk, bo jak zobaczymy poprzednie edycje, to w każdej były te duże nazwiska i ja nie mówię o sobie. Powiedziałbym, że jest to edycja z nazwisk bliskich... no, nie chcę powiedzieć czegoś, co potem by się na mnie odbiło. Każda edycja ma swoje gwiazdy, ma te osoby rozpoznawalne, ale często jest tak, jak było w moim przypadku, że te największe gwiazdy, które są typowane do wygranej później wcale nie wygrywają tego programu.

Jakie szanse dawał sobie Piotr Mróz, gdy zgodził się wziąć udział w tanecznym show?

Ja np. byłem w swojej edycji typowany u buckmacherów, że odpadnę już na początku. Jak widać udało mi się wygrać. Wszystko w rękach widzów. To widzowie decydują. To parkiet i sympatia widzów zadecydują, kto będzie przechodził dalej i kto finalnie ten program wygra. Aczkolwiek nie stawiałbym wcale na te teoretycznie duże nazwiska.

Piotr Mróz miażdży zmiany w "Tańcu z gwiazdami"

Jak aktor ocenił rewolucję w "Tańcu z Gwiazdami"? Okazuje się, że zwycięzca poprzedniej edycji ma zdecydowany pogląd na rewolucję, jaką przechodzi show.

Dla mnie to rewolucja w której nie widzę żadnego sensu. Jeżeli wymieniamy światowe guru tańca, jakim jest Michał Malitowski, na kogoś, kto być może jest tym guru tańca, ale nie na tą skalę, jak Michał Malitowski, to nie wiem. Jeżeli wymieniamy Andrzeja Grabowskiego, który był legendą tego programu, na panią Ewę Kasprzyk, która rzeczywiście jest dobrą aktorką, ale to jest zmiana, która właściwie nie wiadomo, czy jest potrzebna.

Czy Piotr Mróz widzi jakieś plusy w zmianach, które przechodzi program?

Jedyną osobą, której rzeczywiście ta posada się należała, jest moim zdaniem Rafał Maserak, bo on na tym programie zjadł zęby, ale czy rzeczywiście to coś wniesie? Nie wiem. Czy to będzie kolejna rewolucja, która po prostu będzie, bo będzie.

Co wy na to?

Jelonek Jacek, Danilczuk Michał, Mroz Piotr w "Tańcu z gwiazdami"
Jelonek Jacek, Danilczuk Michał, Mroz Piotr w "Tańcu z gwiazdami"© KAPIF | Picasa
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także