TYLKO U NAS! Filip Chajzer po raz pierwszy o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami": "Jestem kompletnie sztywny"

25.01.2024 09:48, aktual.: 25.01.2024 10:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Filip Chajzer wystąpi w programie "Taniec z gwiazdami". Jak na tę chwilę radzi sobie z tańcem? Zapraszamy na nasze wideo.

25 stycznia Polsat oficjalnie potwierdził, że w nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami" zobaczymy byłego dziennikarza "Dzień Dobry TVN" Filipa Chajzera. Nieoficjalnie na temat transferu spekulowano od dłuższego czasu.

Ujawniamy kolejnego uczestnika. W marcu na parkiecie @tanieczgwiazdami zobaczycie znanego z niezwykłej energii i charyzmy @filip_chajzer. Dziennikarz, prezenter telewizyjny oraz radiowy. Prowadził programy takie jak "Big Brother"czy "Dzień Dobry TVN" – przekazano.

Filip Chajzer komentuje swój udział w "Tańcu z gwiazdami"

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska jako pierwsza porozmawiała z Filipem na temat jego udziału w tanecznym programie Polsatu.

Ja z tańcem absolutnie nie mam nic wspólnego. Jestem z Ursynowa i jestem jak ten blok ursynowski – wielka płyta – zaczął Filip. To naprawdę jest program o tańcu. Ja na dzisiaj mam zerowy skill.

Po tym zademonstrował przed naszymi kamerami, jakimi zdolnościami tanecznymi dysponuje na ten moment, wykonując kilka popisowych numerów.

I to jest wszystko – oznajmił.

Już wkrótce kompetencje taneczne Filipa ulegną poprawie. Świeżo upieczony uczestnik "TzG" zapowiedział, że wylatuje na Dominikanę, gdzie weźmie udział w dwutygodniowym kursie bachaty. Co prawda, akurat tego tańca zabraknie w reality show, jednak Chajzerowi zależy na zadbaniu o ogólny rozruch.

Jestem sztywny... Kompletnie! – zakończył.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także