Małgorzata Ostrowska-Królikowska podzieliła fanów "Tańca z gwiazdami". Skrajne opinie na temat aktorki

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podzieliła fanów "Tańca z gwiazdami". Skrajne opinie na temat aktorki

Występ Małgorzaty Ostrowskiej w "TzG" wzbudził wiele emocji
Występ Małgorzaty Ostrowskiej w "TzG" wzbudził wiele emocji
Źródło zdjęć: © AKPA
11.03.2024 09:40

Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami" przeszedł do historii. Emocji standardowo już nie brakowało, a uwagę telewidzów przykuł między innymi występ Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Nie obyło się bez ostrych komentarzy.

W niedzielny wieczór uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" po raz kolejny wyszli na parkiet. Ostatni odcinek tanecznego show Polsatu stał na bardzo wysokim poziomie. Pojawiła się pierwsza czterdziestka, którą zgarnęli Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Z dobrej strony pokazały się także Roksana Węgiel i Maffashion, a z programem jako pierwszy pożegnał się sportowiec, Adam Kszczot. Sporo mówi się o również o występie Małgorzaty Ostrowskiej, jednak w nieco innym kontekście.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Drugi występ Małgorzaty Ostrowskiej w "Tańcu z Gwiazdami". Jak wypadła?

Małgorzata Ostrowska wraz ze swoim partnerem, Kamilem Gwarą w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami" zatańczyła ognistą rumbę. Za taniec do piosenki z filmu "Narodziny gwiazdy" para otrzymała 28 punktów. Jurorzy byli zadowoleni po jej występie, podkreślając jej kobiecy temperament i bardzo dobre wejście w rolę. A jak ocenili jej występ fani programu?

Fani ocenili występ Ostrowskiej w "Tańcu z Gwiazdami". Skrajne opinie

Za nami kolejny odcinek tanecznego show, a co za tym idzie, w social mediach "Tańca z Gwiazdami" pojawiło się mnóstwo opinii telewidzów. Sporo z nich dotyczyło właśnie występu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Wielu z nich jest zdziwionych tak dobrymi ocenami dla aktorki, bowiem według nich jej taniec był po prostu słaby, a noty naciągane.

28 punktów za taki drewniany taniec? Żart. Partner pani Małgorzaty dosłownie ciągał ją po parkiecie i to ma być taniec? Bardzo słabo. Zero poczucia rytmu. Zero ruchów tanecznych. Za co ta 10???!!! Chyba tylko po znajomości. Dla mnie najsłabsza para. Strasznie się męczy - pisała część fanów programu o występie Królikowskiej.

Oczywiście nie brakowało również pozytywnych komentarzy na temat jej występu. Telewidzom spodobała się między innymi choreografia, w której według części fanów Ostrowska poradziła sobie bardzo dobrze.

Pięknie, romantycznie, brawa dla trenera. Bosko! Było tak elegancko i kobieco, jak to tylko możliwe. Piosenka dobrze podkreśla nastrój tańca. Spodobał mi się ten numer. Podziwiam panią Małgorzatę, brawa dla niej - czytamy w komentarzach.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Występ Ostrowskiej w "Tańcu z Gwiazdami" podzielił fanów
Występ Ostrowskiej w "Tańcu z Gwiazdami" podzielił fanów© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także