Rafał Maserak po raz pierwszy w nowej roli. "Nie wiedziałem, co mnie spotka..."

Rafał Maserak po raz pierwszy w nowej roli. "Nie wiedziałem, co mnie spotka..."

10.03.2024 18:00, aktualizacja: 10.03.2024 18:34

Rafał Maserak dotychczas tańczył na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". W tej edycji role się odwróciły i zasiadł w fotelu jurora. Jak się z tym czuje? Odnalazł się?

To już 14. edycja "Tańca z Gwiazdami". Taneczne show wróciło na ekrany Polsatu po półtorarocznej przerwie. Od 3. marca co niedzielę możemy oglądać zmagania gwiazd na parkiecie. Odświeżony format nieco zaskoczył widzów. Nowi prowadzący i nowe jury to tylko niektóre ze zmian, jakie zaszły w programie. W roli jurora spełnia się teraz Rafał Maserak. Jakie miał odczucia po pierwszym odcinku?

Rafał Maserak jurorem w "Tańcu z Gwiazdami"

Rafał Maserak o byciu jurorem w "TzG" opowiedział naszej reporterce, Karolinie Motylewskiej tuż po pierwszym odcinku 14. edycji tanecznego show. Jak się czuje w tej nowej roli?

Za stołem jurora podoba mi się bardzo. Wygodny fotel, bardzo dobre miejsce do obserwowania par, które są naprawdę fantastyczne. Wiadomo, w pierwszym odcinku każdy chce jak najlepiej wypaść, mają miesiąc przygotowań, całkowicie poświęcają czas na ten jeden układ. Wszystko się okaże w drugim odcinku - mówił.

Rafał doskonale zna przygotowania do show w roli tancerza. Jako prowadzący zadebiutował tydzień temu. Stresował się?

Stres to za dużo powiedziane. Bardziej była taka ekscytacja, nie wiedziałem, co mnie spotka, jak to będzie wyglądało, nie miałem żadnych prób więc tak naprawdę, gdy zapaliło się światło, musiałem odpalić no i bardzo dobrze się w tym czuję - podsumował.

Dziś po raz kolejny będziemy mogli oglądać Rafała w nowej roli.

14. "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"- odc. 1, dancing with the stars, Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, marzec 2024, Polsat, program, taniec, Taniec z Gwiazdami
14. "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"- odc. 1, dancing with the stars, Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, marzec 2024, Polsat, program, taniec, Taniec z Gwiazdami© Licencjodawca | AKPA

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów tv
Grupa dla fanów seriali i programów tv© AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także