Marcin Hakiel o problemach zdrowotnych Dagmary Kaźmierskiej. Co z kolejnym odcinkiem "Tańca z gwiazdami"?

Marcin Hakiel o problemach zdrowotnych Dagmary Kaźmierskiej. Co z kolejnym odcinkiem "Tańca z gwiazdami"?

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel razem walczą w "Tańcu z gwiazdami"
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel razem walczą w "Tańcu z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © KAPiF
08.03.2024 13:02

Coraz bliżej kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Po inauguracyjnej odsłonie nowej edycji show sporo mówiło się o zdrowiu i możliwościach Dagmary Kaźmierskiej. Teraz w tej sprawie głos zabrał jej taneczny partner, Marcin Hakiel.

Dagmara Kaźmierska ma za sobą swój pierwszy występ w "Tańcu z Gwiazdami". Wraz z Marcinem Hakielem zatańczyła walca wiedeńskiego. Nie przypadł on do gustu jurorów, którzy ocenili go jedynie na 17 punktów. Należy jednak pamiętać o wypadku sprzed laty gwiazdy programu "Królowe życia", bowiem odbija się on na jej zdrowiu do dziś.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marcin Hakiel o stanie zdrowia Kaźmierskiej po pierwszym odcinku. Będzie w stanie wystąpić?

W niedawnej rozmowie z "Plejadą" Marcin Hakiel zdradził, jak wyglądają przygotowania pary do drugiego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Nie ukrywa, że mają drobne problemy, bowiem jedna stopa Dagmary się nie prostuje. Dodał, że muszą robić częste przerwy, a wszystko z powodu bólu i pojawiającego się obrzęku u "królowej życia". Mimo to oczywiście wystąpią w kolejnym odcinku i będą walczyć o jak najwyższe noty.

Będziemy tańczyć, dopóki państwo będą chcieli nas oglądać, bo jurorzy chyba nie za długo będą chcieli nas oglądać - dodał we wspomnianej rozmowie Hakiel.

Wypadek Dagmary Kaźmierskiej. Nie było wiadomo czy będzie chodzić

Warto przypomnieć, że w 2019 roku Dagmara Kaźmierska uległa bardzo groźnemu wypadkowi samochodowemu. W jego wyniku gwiazda miała przygniecione nogi i nie wiadomo było, czy w ogóle będzie mogła chodzić. Przeszła kilka poważnych operacji oraz rehabilitację i wbrew kiepskim rokowaniom nie tylko stanęła na nogi, ale jest w stanie brać udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów tv
Grupa dla fanów seriali i programów tv© AKPA
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel wystąpią w 2. odcinku "Tańca z Gwiazdami"
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel wystąpią w 2. odcinku "Tańca z Gwiazdami"© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także