Marianna Schreiber jednak zatańczy w "TzG"? Padła wymowna odpowiedź

Marianna Schreiber zatańczy w "TzG"? (fot. KAPiF)
Marianna Schreiber zatańczy w "TzG"? (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF

27.05.2024 21:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marianna Schreiber już wkrótce narobi zamieszania także w telewizji? Kontrowersyjna celebrytka odpowiedziała internautom, czy mogą się spodziewać takiego rozwoju wydarzeń.

Od kilku miesięcy Marianna Schreiber wywołuje coraz większe kontrowersje w internecie. Influencerka prowokuje nie tylko strojem, ale także swoimi wypowiedziami. Nic zatem dziwnego, że podczas sesji pytań i odpowiedzi organizowanych na swoich mediach społecznościowych ma pełne ręce roboty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marianna Schreiber o swoim udziale w "Tańcu z Gwiazdami"

Internauci chcą wiedzieć, czy Schreiber chciałaby wystąpić na scenie "Tańca z Gwiazdami". Biorąc pod uwagę, jak odważnie zaczyna sobie poczynać w social mediach, może stanowić dla producentów programu pewną opcję. Zapytana o to influencerka wprost powiedziała, że nie potrafi ani tańczyć, ani śpiewać. Jej priorytetem obecnie jest kolejna freakfightowa walka.

Totalnie nie wiem... Teraz żyję walką 8 czerwca i planami na najbliższe miesiące, dlatego nie myślę nawet o tym, czy bym tego chciała. Poza tym, ja tak samo nie umiem tańczyć, jak nie umiem śpiewać - napisała.

Kto wie jednak, co by się stało, gdyby rzeczywiście dostała taką szansę. Wysoce prawdopodobne, że jednak zobaczylibyśmy ją na parkiecie.

Schreiber krytycznie o byłym mężu

Wciąż nie cichną echa głośnego rozwodu Schreiber z jej byłym mężem, politykiem Prawa i Sprawiedliwości. Zaczepiona o to podczas sesji Q&A przekazała swoim odbiorcom, co tak naprawdę sądzi o całej sytuacji. Winy szuka przede wszystkim w swoim niedawnym partnerze.

Przepraszam bardzo, ale coś pani przeoczyła. Dlaczego? Bo to nie ja zostawiłam kobietę i dziecko dla PR w wyborach. Także przykro mi, ale posiada pani złe informacje - odpowiedziała.
Marianna Schreiber znowu zawalczy na ringu (Instagram)
Marianna Schreiber znowu zawalczy na ringu (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także