Marta Manowska marzy o założeniu rodziny. Na przeszkodzie stoi jedno

Marta Manowska marzy o założeniu rodziny. Na przeszkodzie stoi jedno

Marta Manowska (fot. KAPIF)
Marta Manowska (fot. KAPIF)
Źródło zdjęć: © KAPIF
18.09.2023 16:05

Marta Manowska w nowym wywiadzie szczerze wypowiedziała się ws. założenia przez siebie rodziny. Bardzo by tego chciała, ale jest jeden problem...

Marta Manowska ukończyła kierunek dziennikarski na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W zawodzie debiutowała na łamach prasy lokalnej, by z czasem na dobre zagrzać miejsce w telewizji. Od 2014 roku jest współprowadzącą program randkowy "Rolnik szuka żony".

W każdym sezonie grupa rolników/rolniczek próbuje znaleźć wymarzonego partnera. O ile Manowska zeswatała ze sobą dziesiątki par, to sama dalej jest singielką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marta Manowska chciałaby założyć rodzinę

W wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej Manowska zdradziła, że chciałaby założyć własną rodzinę. Problemem jest jej tryb życia i to, że ciągle jest w trasie.

Mam taką potrzebę, ale jestem na takim etapie, że jeżeli się to wydarzy, to będę wdzięczna. Wtedy na pewno zmienię swoje życie. Ale jeśli tak się nie stanie, to będę dalej żyła w drodze. Nie ustawiam na siłę życia, nie zawracam kijem biegu rzeki. To, co jest mi pisane, na pewno mnie odnajdzie – otworzyła się w toku rozmowy.

Do tej pory gwiazda TVP przeprowadzała się aż... 17 razy, na co niebagatelny wpływ ma jej praca.

W Warszawie mam już swoje miejsce, które uwielbiam. Natomiast faktycznie jestem tam bardzo rzadko, w tym roku góra dwa dni w miesiącu. Ale jest kilka innych miejsc, gdzie czuję się u siebie, gdzie mam przyjaciół. Jedno z nich jest w Juracie, drugie w Zakopanem. Teraz z powodu zdjęć szóstej edycji "Sanatorium miłości" przez miesiąc będę mieszkać w Krynicy-Zdroju i jestem zachwycona, że codziennie będę patrzeć na góry. Nauczyłam się tak funkcjonować i bardzo to lubię. Szybko się adaptuję do nowych miejsc – dodała.

Więcej o życiu prywatnym prezenterki przeczytacie w artykule o2.pl.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także