Marta Manowska oceniła jednopłciowe pary w nowym "Rolnik szuka żony"? Wsparła LGBT+?

Marta Manowska
Marta Manowska
Źródło zdjęć: © KAPIF | Picasa

23.01.2024 13:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Manowska w wywiadzie odniosła się do nowej edycji "Rolnik szuka żony". W 11. sezonie po raz pierwszy mają pojawić się pary jednopłciowe. Co sądzi o tym gwiazda programu?

"Rolnik szuka żony" to jeden z największych hitów Telewizji Polskiej. Randkowy program skierowany do rolników okazał się strzałem w dziesiątkę, a prowadząca go Marta Manowska podbiła serca widzów. Przed nami 11. już odsłona show, w którym postawiono na bardziej otwarte podejście do uczestników.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pary jednopłciowe w 11. edycji "Rolnik szuka żony". Co myśli o tym Marta Manowska?

W wywiadzie udzielonym Plejadzie Marta Manowska skomentowała poważną zmianę, jaką zaplanowali producenci "Rolnik szuka żony". W 11. edycji mają pojawić się pary jednopłciowe, o czym ciężko było myśleć w poprzednich latach działalności TVP. Marta Manowska przyznała, że sama nie widzi w homoseksualnych związkach niczego dziwnego i cieszy się, że zostaną pokazane w publicznej telewizji.

Nie wiem, czy to było nie do pomyślenia. To nie jest pytanie do mnie. Natomiast ja się cieszę i uważam, że produkcja wyczerpała ten wątek, po prostu, odpowiadając jednym zdaniem. Jestem zwolennikiem tego, żeby na te tematy rozmawiać bardzo prosto i krótko, bo one są naturalne i nie trzeba o nich zbytnio rozmawiać. Tak to czuję — oceniła.

Manowska przyznała także, że drugi z prowadzonych przez nią programów, "Sanatorium miłości", otworzył Polakom oczy na miłość i aktywność seniorów.

Marta Manowska o miłości osób starszych. "Sanatorium miłości" edukuje Polaków?

Zdaniem Marty Manowskiej "Sanatorium miłości" pełni nie tylko funkcję rozrywkową. Program pokazał Polakom, że kochać można w każdym wieku, a współcześni seniorzy to osoby bardzo aktywne i ciekawe świata.

Bardzo cieszę z tego, że ten program walczy z samotnością u osób starszych. Miłość to jest taka koronna sytuacja, ale jest tyle kolorów i odmian tego uczucia, np. przyjaźń, sympatia, bliskość. Na Facebooku utrzymuję kontakt z większością bohaterów wszystkich programów. Widzę, jak oni spędzają czas. Mam poczucie, że ten program też przyłożył się do tego, że osoby starsze zaczęły bardzo aktywnie spędzać czas — stwierdziła.

Pozostaje niecierpliwie czekać na nowe odsłony randkowych hitów TVP.

Ram�wkowy Show TVP - jesie� 2022
Manowska Marta 2022-08-24
KAPiF.pl
Ram�wkowy Show TVP - jesie� 2022 Manowska Marta 2022-08-24 KAPiF.pl© KAPIF | � by KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także