Marzena Rogalska wróci do "Pytania na Śniadanie"? TVP już podjęła decyzję!

Marzena Rogalska wróci do "Pytania na Śniadanie"? TVP już podjęła decyzję!

Czy Marzena Rogalska wróci do TVP?
Czy Marzena Rogalska wróci do TVP?
Źródło zdjęć: © AKPA
13.02.2024 15:20

Jeszcze kilka lat temu Marzena Rogalska wraz z Tomaszem Kammelem prowadziła "Pytanie na Śniadanie". Dziennikarka cieszyła się dużym zaufaniem widzów i dlatego jej zniknięcie z TVP w 2021 roku wywołało spore poruszenie. Czy są szanse na jej powrót? Wszystko jest już jasne.

Marzena Rogalska przez ponad dekadę współpracowała z TVP. Prowadziła teleturniej "Dzieciaki górą!", była kapitanką w "Kocham Cię Polsko", a także przez lata zasiadała w roli współprowadzącej "Pytanie na Śniadanie". Od 2021 roku zamieniła Telewizję Polską na TVN Style, gdzie aktualnie prowadzi program "Rogalska show".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marzena Rogalska wróci do TVP? Wszystko jest jasne

Po trzęsieniu ziemi w Telewizji Polskiej, żaden z dziennikarzy nie mógł być pewny swojej posady. Największe zmiany dotknęły śniadaniowy hit TVP, czyli "Pytanie na Śniadanie", gdzie wymienieni zostali wszyscy prowadzący.

Co ciekawe, początkowo było także przewidziane miejsce dla Marzeny Rogalskiej. Dziennikarka była nawet chętna ponownie współpracować z telewizją publiczną, jednak ostatecznie władze stacji zadecydowały, że jej nie zatrudnią – ustalił Świat Gwiazd. Okazało się, że szefostwo TVP zrezygnowało z byłej prowadzącej ze względu na niską oglądalność jej autorskiego programu w TVN Style.

Zmiany w TVP. Marzena Rogalska komentuje

Niedawne zmiany w telewizji publicznej odbiły się szerokim echem wśród dziennikarzy i celebrytów. Swoje zdanie na ich temat ma również Marzena Rogalska. W rozmowie z "Plejadą" zadeklarowała, że trzyma kciuki za reformowanie mediów. Dodała również, że chciałaby, aby TVP było telewizją dla wszystkich.

Marzena Rogalska bliska powrotu do TVP
Marzena Rogalska bliska powrotu do TVP© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także