TYLKO U NAS! Michał Kassin o drugim miejscu w "Tańcu z gwiazdami". Liczyli z Roxie na wygraną?

TYLKO U NAS! Michał Kassin o drugim miejscu w "Tańcu z gwiazdami". Liczyli z Roxie na wygraną?

Michał Kassin cieszy się z drugiego miejsca w "TZG" u boku Roxie Węgiel?
Michał Kassin cieszy się z drugiego miejsca w "TZG" u boku Roxie Węgiel?
Źródło zdjęć: © KAPIF
06.05.2024 15:40

Roksana Węgiel i Michał Kassin byli faworytami wielu widzów "Tańca z gwiazdami". Młoda piosenkarka musiała jednak uznać wyższość Anity Sokołowskiej. Co o wynikach finału sądzi taneczny partner Roxie?

Za nami finał 14. edycji "Tańca z gwiazdami", w której tryumfowała Anita Sokołowska. Drugie miejsce zajęła Roxie Węgiel, choć zdaniem fanów to ona bardziej zasługiwała na Kryształową Kulę. Co o finale sądzi Michał Kassin, który uczył i partnerował 19-letniej piosenkarce?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Michał Kassin o drugim miejscu w "Tańcu z gwiazdami". Liczyli z Roxie Węgiel na więcej?

W rozmowie z naszą reporterką Karoliną Motylewską Michał Kassin przyznał, że nie tylko nie jest zasmucony wynikami finału, ale wręcz odczuwa szczęście, że mogli z Roxie pokazać się z jak najlepszej strony.

Jesteśmy przeszczęśliwi. To jest ogromny sukces być w takim finale, bo finał tej edycji był przeogromnie mocny. Anita świetnie zatańczyła i bardzo jej gratulujemy. Ja jestem dumny z Roksany, ona zrobiła ogromny postęp od pierwszego odcinka do ostatniego, szczególnie w kontekście takiego otworzenia się emocjonalnego.(...) Nie zawiedliśmy siebie, nie zawiedliśmy swoich najbliższych i jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy na nas głosowali - ocenił.

Tancerz nie ukrywał jednak, że myśli o zwycięstwie nie były im obce. Zrobili wszystko, co w ich mocy, żeby wygrać Kryształową Kulę.

Michał Kassin o walce w finale "Tańca z gwiazdami"

Zdaniem Michała Kassin razem z Roxie Węgiel zdobyli ogromne doświadczenie i miłe wspomnienia, które są dla nich ważniejsze nawet od zwycięstwa.

Wiadomo, że po coś byliśmy w tym finale i przygotowywaliśmy te choreografie, aby jednak zbliżać się do tej kryształowej kuli. Ale to nie był cel nadrzędny. To nie jest turniej tańca, to jest show rozrywkowe (...) My wychodzimy z tego programu z naprawdę dużym bagażem doświadczeń. (...) W sercu wychodzimy wygrani z tego programu, bo otrzymaliśmy dużo więcej niż tą Kryształową Kulę - podsumował.

Z pewnością Michał i Roksana zyskali szerokie grono oddanych fanów.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także