Mikołaj Roznerski i gwiazda "M jak miłość" są parą? Aktor przerwał milczenie

Mikołaj Roznerski i gwiazda "M jak miłość" są parą? Aktor przerwał milczenie

11.04.2024 10:35

Od kiedy Mikołaj Roznerski rozstał się z Adrianą Kalską, bardzo szybko zaczęto spekulować, że serce aktora jest po raz kolejny zajęte. Tym razem coraz głośniej mówi się o Michalinie Sośnie, z którą tworzy serialową parę. "Chyba jesteśmy wiarygodni" - zaznacza Roznerski.

Mikołaj Roznerski mocno oddziela pracę zawodową od życia prywatnego. Oczywiście prężnie działa w social mediach, jednak próżno szukać tam informacji na temat jego ewentualnej partnerki. Wiadomo jedynie, że przez blisko trzy lata był w związku z aktorką, Adrianą Kalską, z którą przyszło mu grać w "M jak miłość". Od niedawna dużo mówi się na temat jego romansu z kolejną serialową partnerką. Na ten temat Mikołaj Roznerski porozmawiał z naszą dziennikarką, Karoliną Motylewską.

Mikołaj Roznerski o swoich "romansach". "Tak się dzieje odkąd zacząłem karierę"

Bez wątpienia informacje na temat tego, czy Mikołaj Roznerski jest singlem interesują tysiące fanek aktora. W ostatnich latach media, a także sami internauci łączyli go z wieloma celebrytkami z polskiego show-biznesu. Gwiazdor "M jak miłość" przywykł jednak do takiej sytuacji i jak sam zaznacza, boryka się z tym od lat. Co sądzi o kolejnych doniesieniach na temat swoich romansów?

Tak się dzieje odkąd zacząłem karierę. Może to dlatego, że za bardzo nie opowiadam o tym swoim życiu prywatnym, zostawiam je dla siebie. Jeżeli gram z kimś na ekranie, to chyba jesteśmy wiarygodni i czasem ciężko jest odróżnić tę fikcję. Ale to raczej jest nakręcane przez media - zaznacza aktor.

Roznerski i Sosna są parą? Stanowcza deklaracja aktora

W ostatnich miesiącach sporo mówiło się o kolejnym romansie Mikołaja Roznerskiego na planie "M jak miłość". Tym razem łączono go z ekranową partnerką, czyli Michaliną Sosną. Aktor zaznacza, że plotki na ten temat pojawiają się od dłuższego czasu, jednak łączą ich tylko relacje koleżeńskie, a fanom bardzo często serialowa fikcja miesza się z rzeczywistością.

Z Michaliną pracujemy na planie, mamy dosyć gorący wątek i myślę, że ta fikcja może się komuś pomylić, a to, że się lubimy prywatnie, bo fajnie jest grać z kimś, kogo się lubi, to może to budzi kontrowersje. Wydaje mi się, że ludzie mogą się lubić, nie muszą być od razu parą - dodał Roznerski.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także