Misiek Koterski wziął ślub. Z Marcelą rozstawał się wiele razy, po drodze była też inna kobieta

Marcela Leszczak i Misiek Koterski
Marcela Leszczak i Misiek Koterski
Źródło zdjęć: © kapif

14.01.2024 21:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Misiek Koterski i Marcela Leszczak pobrali się. Historia ich związku jest niezwykle burzliwa.

Jeszcze nie tak dawno Marcela LeszczakMisiek Koterski zapytani o plany ślubne zgodnie odpowiadali wymijająco. Nie zdradzili się do samego końca!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Misiek Koterski wziął ślub

Michał Koterski wziął ślub z Marcelą Leszczak. 14. stycznia br. Marcela dodała zdjęcie, na którym widać dwie zaobrączkowane dłonie. 

Stało się – napisała. 

Pod wpisem wybranki Koterskiego pojawiło się mnóstwo życzeń i gratulacji. Ten odważny krok musiał być poprzedzony głębokimi przemyśleniami. Związek Miśka i Marceli nie był usłany różami. 

Rozstania Miśka Koterskiego z Marcelą Leszczak

Poznali się prawie 8 lat temu. Ona miała 24 lata, on 37. 

Podeszła do mnie Marcela, podrywał ją jakiś obcokrajowiec, i poprosiła, żebym trochę obok niej postał. Złapałem ją za rękę, była godzina pierwsza, i nie wiem, jak to się stało, ale do szóstej rano staliśmy w tym samym miejscu i rozmawialiśmy. Z żadnej nocy w moim życiu nie pamiętam tak dużo jak z tamtej, sekunda po sekundzie - relacjonował w wywiadzie z magazynem Viva!.

Zaręczyli się niespełna miesiąc później. Po roku doczekali się syna. Niestety, na ich wspólnej drodze zaczęły pojawiać się kryzysy. Wkrótce w mediach pojawiła się informacja o ich rozstaniu. Kilka miesięcy później Misiek był już z inną kobietą, Dagmarą Bryzek. 

Na szczęście dogadujemy się jak cywilizowani ludzie. Nie ma wojny. Nie jest to śmieszny temat, bo wiele osób po rozstaniu tak jakby szachuje się dzieckiem. Ale wiadomo, że to dziecko na tym przegrywa. Ale nam się, odpukać, udaje to robić - mówił w rozmowie z Plejadą.

Nie ukrywali, że mają temperamentne charaktery i kłótnie zdarzają się między nimi często. Mimo to postanowili do siebie wrócić. Ostatni kryzys pokonali w 2021 roku, a Misiek ponownie się oświadczył. Być może wspólne przejścia tylko scementowały ich związek i dlatego postanowili spędzić ze sobą resztę życia?

  • Misiek Koterski i Marcela Leszczak wzięli ślub
  • Misiek Koterski i Marcela Leszczak wzięli ślub
  • Misiek Koterski i Marcela Leszczak wzięli ślub
  • Misiek Koterski i Marcela Leszczak wzięli ślub
[1/4] Misiek Koterski i Marcela Leszczak wzięli ślubŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także