Monika Goździalska o nowym programie: "Weszłam w grono kobiet, które nie zawsze są przyjazne" [WIDEO]

17.10.2023 11:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Goździalska potrafi być szczera do bólu. Opowiedziała nam o swoich najnowszych zawodowych planach... i zawodowych antypatiach. Nie boi się publicznie przyznać, ze kogoś nie lubi?

Monika Goździalska jest zdobywczynią tytułu I Wicemiss w konkursie Mrs. World w 2011 roku. Już jako nastolatka zajęła się modelingiem i chodziła w kreacjach największych projektantów na wybiegach. Jest też autorką książek o świecie modelek.

Monika Goździalska o zakończeniu zdjęć do programu "Żony Warszawy"

Monikę Goździalską będzie można zobaczyć w programie "Żony Warszawy". Jak idą zdjęcia?

Na szczęście przedwczoraj był ostatni klaps na planie zdjęciowym i teraz odpoczynek – mam 9 dni odpoczynku, bo dzisiaj podpisałam umowę na trzecią książkę, także muszę wziąć się do pracy. 9 dni wolnego, będę leżeć i pachnieć.

Jaka to będzie książka?

Już w listopadzie wychodzi II część "Skandalicznego życia modelek", do którego już są sprzedane prawa filmowe, więc bardzo się cieszę, a dzisiaj podpisałam umowę na poradnik Principessy, czyli coś takiego szalonego, zwariowanego dla moich dziewczyn, które czekają na tę nową pozycję.

Ile można zarobić na takich książkach? Czy jest to tylko dodatek do prawdziwej wypłaty, czy książka może sprzedać się tak, by dać jej autorowi godny zarobek?

Jeżeli masz odbiorców, to jak najbardziej jest to dobry target, ale też jest ważne aby móc to komuś sprzedać tak naprawdę. A moja książka jest już w trzecim dodruku i rzeczywiście te prawa filmowe robią swoje. Więc, jak najbardziej, cieszę się i może pojadę na wakacje.

Monika Goździalska o odbiorze programu przez widzów

Gwiazda opowiedziała naszej reporterce, Karolinie Motylewskiej, jak wyglądają komentarze na temat jej udziału w programie.

Ja w ogóle nie spodziewałam się, że będzie aż tak pozytywny odbiór mojej osoby. Bo przez wiele lat budowałam swoją pozycję - Moniki uśmiechniętej, normalnej, zwariowanej która czasami przeklnie, czasami tańczy, czasami recytuje. I weszłam w grono kobiet, które nie zawsze są tak bardzo przyjazne, co było widać. No i Principessa zdobyła rzesze widzów – za co bardzo dziękuję.

Monika Goździalska wyznała, że to nie tylko jej sukces.

Bo to jest nie tylko mój sukces, to jest sukces moich odbiorców, którzy swoim wkładem oglądania mnie, pchają mnie na te różne widowiska i to, że ty dzisiaj ze mną rozmawiasz i że jestem w tym programie, zawdzięczam to ludziom. I jest bardzo pozytywny feedback, ja nie mogę nadziwić się tym komentarzom: "kochamy Monikę", "Monika tylko jest normalna i naturalna". Więc bardzo dziękuję.

Czy modelka lubi te dziewczyny, z którymi jest w programie?

Nie , nie wszystkie lubię. Niestety.

Spytana o to, czy nie obawia się mówić wprost i publicznie o antypatiach, odpowiedziała bez wahania.

Ja się tego nie boję. Po prostu jeśli ktoś mnie linczuje publicznie, poniewiera i poniża do poziomu niższego niż ja sama wyobrażam sobie w ogóle, że takie coś jest. Kiedy ja wchodzę z założeniem uśmiechu, pozytywu, a zostaję schłostana od zrytych beretów to trudno lubić taką osobę. Niemniej jednak uważam, że nauki jednej owej pani, która uważa się za coacha i za mentora są niebezpieczne. Cieszę się, że ludzie otworzyli oczy, i patrzą bardzo szeroko, że kobieta z klasą to nie jest kobieta tylko w garniturze.

Jesteście fanami Moniki?

  • Monika Goździalska
  • Monika Goździalska
  • Monika Goździalska
  • Monika Goździalska
[1/4] Monika GoździalskaŹródło zdjęć: © ONS | Dabrowski Jerzy
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także