Nie milką plotki o ślubie Roxie Węgiel. Edyta Herbuś ma własne zdanie na ten temat

Nie milką plotki o ślubie Roxie Węgiel. Edyta Herbuś ma własne zdanie na ten temat

21.04.2024 12:55

Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że Roxie Węgiel prawdopodobnie w końcu wzięła ślub. Edyta Herbuś jasno skomentowała tę sprawę. Wyznała też, czyją jest fanką w obecnej edycji "Tańca z gwiazdami". Typuje już zwycięzcę?

Edyta Herbuś tańczyła w dwóch edycjach "Tańca z gwiazdami", a następnie, z Marcinem Mroczkiem, wygrała taneczną Eurowizję. Do tanecznego show ma ogromny sentyment. Co wyznała na temat obecnej edycji? Czy ma już faworyta lub faworytkę wyścigu o Kryształową Kulę?

Edyta Herbuś jest zachwycona Roxie Węgiel

Obecna edycja "Tańca z gwiazdami" obfituje w wiele emocji. W programie zostały pary, które prezentują bardzo wysoki poziom. Do niedawna sądziliśmy, że w ćwierćfinale zobaczymy także Dagmarę Kaźmierską, jednak celebrytka zrezygnowała z dalszego udziału ze względu na kłopoty ze zdrowiem. Jednak w programie tańczy dalej na przykład Roxie Węgiel, której ostatni taniec nazwano najlepszym tańcem całej edycji. Co na ten temat powiedziała Edyta Herbuś?

Bardzo duże wrażenie robi na mnie taniec Roxie Węgiel. To, jak ostatnio zatańczyła - z jaką pasją, energią, seksapilem, odwagą, mocą... To jest bardzo imponujące, i to wynika z tego, że wkłada dużo pracy na treningach, ale też całą sobą jest na tym parkiecie. To robi na mnie wielkie wrażenie i chyba przez to jest moją faworytką. Chociaż na Maffashion też się wspaniale patrzy, na Maćka Musiała również. To jest po prostu fajna edycja z fajnymi osobowościami, które z przyjemnością się ogląda.

Edyta Herbuś o ślubie Roxie Węgiel

Nie milkną plotki na temat tajemniczego ślubu Roxie Węgiel. Czy zdaniem Edyty prawdopodobne jest, że wokalistka wzięła ślub i jest "niesiona" przez miłość?

To bardzo prawdopodobne, bo ten power, który jest w niej, jest hipnotyzujący. Bardzo się cieszę, że jest szczęśliwa.
Edyta Herbuś wspomniałą o ślubie Roxie Węgiel
Edyta Herbuś wspomniałą o ślubie Roxie Węgiel © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także