Tylko u nas! Iwona Pavlović reaguje na rezygnację Kaźmierskiej z "TzG": "Musiało wydarzyć się coś poważnego"

Tylko u nas! Iwona Pavlović reaguje na rezygnację Kaźmierskiej z "TzG": "Musiało wydarzyć się coś poważnego"

Iwona Pavlović o Dagmarze Kaźmierskiej
Iwona Pavlović o Dagmarze Kaźmierskiej
Źródło zdjęć: © AKPA
18.04.2024 15:28, aktualizacja: 18.04.2024 16:36

Dagmara Kaźmierska zaskoczyła wszystkich, ogłaszając, że jej przygoda z "Tańcem z gwiazdami" właśnie dobiegła końca. Jak zareagowała na to "Czarna Mamba", Iwona Pavlović, która zawsze dawała Dagmarze najniższe noty i jej dogryzała? Tylko u nas komentarz jurorki.

Ostatnia edycja "Tańca z gwiazdami" dostarcza widzom ogromnych emocji. Dagmara Kaźmierska, która zbierała najgorsze oceny i opinie na temat swoich tańców, zrezygnowała. Jak zareagowała na to Iwona Pavlović, najsurowsza jurorka z programu, która wiele razy bywała złośliwa dla celebrytki?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska odchodzi. Jak zareagowała Iwona Pavlović?

Jurorka "Tańca z gwiazdami" udzieliła krótkiego wywiadu naszej reporterce, Karolinie Motylewskiej. Fani są pogrążeni w rozpaczy. A co sama Palović miała do powiedzenia na temat rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej?

Szkoda, że tak się wydarzyło, ale o sprawach zdrowotnych się nie dyskutuje. To nie jest typ kobiety, która by się poddała, więc tam musiało wydarzyć się coś poważnego. Będzie mi bardzo szkoda i żal, że już jej nie zobaczymy w programie, bo ona naprawdę była "wątkiem rozrywkowym" i ludzie ją uwielbiali.

Dagmara w swoim nagraniu wspomniała, że Iwona Pavlović poczuje ulgę przez to, że nie będzie oglądała więcej popisów celebrytki. Czy to prawda?

Absolutnie nie. Oni naprawdę wszyscy tworzą fajną społeczność i myślę, że Dagmarze ta decyzja nie przyszła łatwo. Będzie jej brakować.

Co dalej z programem "Taniec z gwiazdami"? Czy ktoś wróci, czy może tym razem jedna z par nie odpadnie?

Ciężko mi to ocenić, bo to wszystko wydarzyło się bardzo spontanicznie. Ja tylko sędziuję, jestem z dala od produkcji, więc zobaczymy w niedzielę.

Wybryk z Conanem Kaźmierskim

Swego czasu, gdy Iwona skrytykowała taniec Dagmary w "TzG", na scenę wszedł syn celebrytki, Conan Kaźmierski. Stwierdził, że sędzia z takimi nogami, jakie ma jego mama, nie zrobiłaby kroku. Wiele osób skrytykowało zachowanie mężczyzny. Co więcej, Dagmara miała za to "wylądować na dywaniku" u produkcji.

Iwona Pavlović w "Tańcu z gwiazdami"
Iwona Pavlović w "Tańcu z gwiazdami"© KAPiF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także