"Ja już nie oglądam!". Fani reagują na odejście Dagmary Kaźmierskiej z "TzG"

"Ja już nie oglądam!". Fani reagują na odejście Dagmary Kaźmierskiej z "TzG"

Fani Dagmary Kaźmierskiej rozpaczają po jej decyzji (Instagram)
Fani Dagmary Kaźmierskiej rozpaczają po jej decyzji (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
18.04.2024 15:03, aktualizacja: 18.04.2024 19:45

Dagmara Kaźmierska podjęła radykalną decyzję i odeszła z "Tańca z gwiazdami". Jej fani natychmiast ruszyli do komentowania. Nie ukrywają, że brak ukochanej celebrytki jest dla nich sporym ciosem. "Królowa życia" otrzymała sporo wsparcia od internautów.

Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał. Dagmara Kaźmierska, która dzięki głosom widzów awansowała w dotychczasowych odcinkach "Tańca z gwiazdami", z własnej woli pożegnała się z programem. W ciężkiej decyzji pomógł jej syn Conan, który doglądał mamę na każdym kroku. O wszystkim gwiazda poinformowała w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dlaczego Kaźmierska zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami"?

O powodach swojej rezygnacji szerzej opowiedziała w krótkim filmiku. Jak się okazuje, we znaki zaczęły dawać się jej problemy zdrowotne. Złamane żebro skutecznie uniemożliwiało jej próby, ma też problemy z oddychaniem. Aby nie nadwyrężać swoich możliwości, postanowiła odpuścić.

Muszę zrezygnować z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć i was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety, z tym żebrem jest już tak, że Conan mnie podniósł... Nie dało rady. (...) Mam problem z oddychaniem. Całą noc nie spałam... Nie dam rady dalej. Przepraszam was, jeśli was zawiodłam - powiedziała.

Fani Dagmary Kaźmierskiej ubolewają nad jej odejściem

W komentarzach w mediach społecznościowych zaroiło się od komentarzy fanów "królowej życia", których ta decyzja głęboko zasmuciła. Przesyłają mnóstwo wsparcia i życzenia zdrowia swojej ulubienicy. Sporo osób zarzeka się, że już nie będzie oglądała kolejnych odcinków "Tańca z gwiazdami" i wskazuje problem hejtu.

"Za duży hejt poszedł z programu na program i to było głównym powodem, nie ma co ściemniać", "Oglądałam to tylko dla pani! Jedyna była pani prawdziwa", "Dagmara, nie każdy jest w stanie przyznać się do swoich słabości, ty to zrobiłaś", "To ja już nie oglądam", "Wielka strata dla widzów" - czytamy.

Głos zabrał także sam Conan, który był poruszony ilością pozytywnych komentarzy ze strony internautów. Podziękował wszystkim:

W tym programie pokazaliście jak bardzo stoicie murem za mamą.
Dagmara Kaźmierska nie zatańczy już w "Tańcu z gwiazdami" (fot. KAPiF)
Dagmara Kaźmierska nie zatańczy już w "Tańcu z gwiazdami" (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także