Dagmara i Conan powrócili do serialu "Lombard". Internauci zareagowali na nowy odcinek

Dagmara i Conan powrócili do serialu "Lombard". Internauci zareagowali na nowy odcinek

Dagmara i Conan wrócili do "Lombard. Życie pod zastaw" (Instagram)
Dagmara i Conan wrócili do "Lombard. Życie pod zastaw" (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
17.04.2024 20:12, aktualizacja: 17.04.2024 22:12

Takiego powrotu nikt się nie spodziewał. Dagmara i Conan Kaźmierscy zaliczyli powrót w serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Komentarze nie okazały się jednak przychylnie. Rozgoryczeni internauci są zażenowani występem tego duetu.

Udział w "Tańcu z Gwiazdami" zapewnił Dagmarze Kaźmierskiej wzmożone zainteresowanie ze strony mediów. Nic dziwnego, że producenci innych produkcji telewizyjnych chcą ją w obsadzie. Wspólnie z synem Conanem powróciła do serialu "Lombard. Życie pod zastaw", w którym miała już okazję wystąpić wcześniej. Duet nie spodziewał się jednak najpewniej takich komentarzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara i Conan w "Lombard. Życie pod zastaw"

Wiadomość o powrocie Kaźmierskich pojawiła się nagle na oficjalnych mediach społecznościowych serialu. We fragmencie zapowiedzi udostępnionym na Instagramie zobaczyć możemy Dagmarę i Conana nie tylko w trakcie wyreżyserowanej dyskusji, ale także przesyłających zaproszenie do oglądania swoim fanom. Pozytywnych odpowiedzi jednak było, jak na złość, niewiele.

Widzowie reagują na powrót Kaźmierskich

Wystarczy rzut oka na sekcję komentarzy, aby przekonać się, że powrót Kaźmierskich raczej nie wzbudził dobrych emocji wśród widzów. Posypały się nieprzychylne opinie. Widzowie zdają się być wręcz rozgoryczeni i rozczarowani decyzją producentów, aby przywrócić dwójkę dawno niewidzianych bohaterów.

"Serio? Dziś nie oglądam, odechciało się", "No k***a, Conanek już też się pcha, jeszcze Jacka tam brakuje", "Lombard, serio? Wy promujecie patocelebrytow", "Nie mogę patrzeć na nich" - czytamy.

Nie wszyscy byli jednak nastawieni tak negatywnie - inni cieszyli się z powrotu Kaźmierskich:

"W show biznesie czuje się Pan jak ryba w wodzie", "zapowiada się super odcinek", "super", "Dodam, że Was uwielbiam i oglądam tylko dzięki Wam!" - pisali internauci.

Kto wie, czy po niezbyt ciepłym powitaniu w ogóle zobaczymy jeszcze Dagmarę i Conana w tych rolach. Ostatni do tej pory odcinek z ich udziałem wyemitowano 17 kwietnia 2024 roku.

Conan Kaźmierski na planie "Lombard. Życie pod zastaw" (Instagram)
Conan Kaźmierski na planie "Lombard. Życie pod zastaw" (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także