Niesmaczne słowa Pavlović o Kaźmierskiej. Powiedziała to prosto w twarz jej synowi

Niesmaczne słowa Pavlović o Kaźmierskiej. Powiedziała to prosto w twarz jej synowi

Takie słowa padły z ust Pavlović o Kaźmierskiej (fot. KAPiF)
Takie słowa padły z ust Pavlović o Kaźmierskiej (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
17.04.2024 16:26

Ta sytuacja przejdzie do historii "Tańca z Gwiazdami". Pomiędzy Iwoną Pavlović a Dagmarą Kaźmierską napięcie rośnie z każdym odcinkiem. Tancerka miała powiedzieć synowi "królowej życia", co myśli o jej występach. Ostro?

To, co dzieje się pomiędzy Iwoną PavlovićDagmarą Kaźmierską w "Tańcu z Gwiazdami", budzi coraz większe emocje wśród widzów. Jurorka nie szczędzi krytyki gwieździe "Królowych życia", która awansuje tylko i wyłącznie dzięki głosom wiernych fanów. Im bliżej do finału, tym coraz ostrzejsze reakcje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jaką jurorką jest Iwona Pavlović?

W rozmowie z nami Iwona Pavlović wyznała swoją filozofię, którą kieruje się podczas oceniania uczestników programu. Jest surowa w swych osądach, ponieważ to jakość i wykonanie tańca są dla niej najważniejsze. Fakt, że Dagmara Kaźmierska ma chore nogi, nie jest dla niej argumentem za dawaniem dodatkowej szansy.

Tak mówiąc szczerze trochę mnie to nie interesuje, czy ona jest zmęczona czy nie, czy ma siłę, czy nie. Jako człowiek ja współczuję wszystkim, ponieważ to jest bardzo ciężka praca, bo to są naprawdę godziny treningów i rzeczywiście ciało może nas boleć. Natomiast kiedy już jestem sędzią, według mnie można nawet leżeć cały tydzień i nic nie robić, jeżeli efekt będzie spektakularny, to będzie 10 - powiedziała.

Iwona Pavlović o Kaźmierskiej: "nie umie tańczyć"

"ShowNews" przekazał sensacyjne wieści zza kulis "Tańca z Gwiazdami". Conan Kaźmierski po tym, gdy na wizji odciął się Pavlović za krytykę jego mamy, poszedł z kwiatami przeprosić jurorkę. Dagmara sama kazała mu to zrobić, bo poczuła się zażenowana jego zachowaniem. Na miejscu 22-latek usłyszał jednak słowa, których raczej się nie spodziewał.

Mama mu kazała przeprosić Iwonę i dał jej kwiaty. (...) Iwona mówiła: "Nie trzeba, daj spokój. Ja jestem po prostu profesjonalna, a mama nie umie tańczyć". Powiedziała mu, że jego emocje są ok, że ona to rozumie - przekazał informator z planu.

Po krótkiej rozmowie Conan czuł się mocno zmieszany tym, co usłyszał. W kolejnym odcinku został skierowany do zupełnie innego miejsca, z dala od sceny. Musiał sobie nieźle nagrabić u producentów.

Widać było, że mu chyba głupio było po tym wszystkim, ale to mama kazała mu przeprosić - dodał.
Dagmara Kaźmierska z synem Conanem i Marcinem Hakielem (fot. KAPiF)
Dagmara Kaźmierska z synem Conanem i Marcinem Hakielem (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także