Conan przeprosił za swoje zachowanie. Tak zachował się w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami"

Conan przeprosił za swoje zachowanie. Tak zachował się w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami"

16.04.2024 07:00, aktualizacja: 16.04.2024 07:28

Conan Kaźmierski bronił swojej mamy przed jego zdaniem niesprawiedliwą oceną Iwony Pavlović. Teraz przeprosił za swoje zachowanie. Tak zareagowała na to jurorka.

Trzeba przyznać, że w przedostatnim odcinku Conan Kaźmierski jak lew bronił swojej mamy. Zdenerwowany niezbyt wysokimi ocenami i przytykami ze strony jurorów, wyskoczył na parkiet i rzucił niestosowny komentarz w kierunku Iwony Pavlović. Mówi się o tym, że stacja nie była z tego powodu zadowolona, a Dagmara Kaźmierska trafiła nawet na dywanik!

Iwona Pavlović o przeprosinach Conana

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" Conan pojawił się z kwiatami nie tylko dla swojej mamy, ale także dla Iwony Pavlović. Porozmawiał z nią i szczerze przeprosił za swoje zachowanie tydzień wcześniej. Czy jurorka nie jest już obrażona na młodego Kaźmierskiego?

Conan przeprosił za swoje zachowanie, chociaż moim zdaniem, wcale nie musiał mnie przepraszać, ponieważ ja nie czułam się obrażona. Uważam, że stanął po prostu w obronie swojej mamy. Powiedział, że z chorymi nogami bym nie zatańczyła i powiedział prawdę, bo myślę, że z chorymi nogami bym nie zatańczyła. Więc absolutnie mnie nie uraził, nie zrobił nic złego.

Jak się okazuje, na szczęście Czarna Mamba nie chowa urazy, a nawet doceniła gest młodego mężczyzny.

Iwona Pavlović podsumowała zachowanie Conana Kaźmierskiego

Jurorka przyznała, że pomimo iż sama nie czuje się urażona, to ogólnie zachowanie Conana Kaźmierskiego było niestosowne. Wyznała, że w programie nie może być równych i równiejszych.

Być może to ogólnie nie było stosowne. Tu jest naprawdę sporo rodzin naszych gwiazd i jakoś nikt nie wyskakuje na parkiet w obronie swojej krwi, a też może niejednokrotnie się nie zgadza. Więc może to było ogólnie niestosowne, ale na pewno nie obrażające mnie. Natomiast skoro się uparł, że chce mi dać te kwiaty, to przeprosiny przyjęłam i bardzo serdecznie mu podziękowałam.

Liczycie na bardziej łaskawe oceny jurorów w przyszłym tygodniu po takim zachowaniu Conana?

Conan Kaźmierski wręcza kwiaty mamie w jednym z odcinków "Tańca z gwiazdami"
Conan Kaźmierski wręcza kwiaty mamie w jednym z odcinków "Tańca z gwiazdami"© KAPIF | KAPIF.pl
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także