Ekspert "TzG" szczerze o Dagmarze Kaźmierskiej: "Ma ograniczenia"

Ekspert "TzG" szczerze o Dagmarze Kaźmierskiej: "Ma ograniczenia"

Tomasz Barański o Dagmarze Kaźmierskiej: Niektórych rzeczy na pewno nie zatańczy
Tomasz Barański o Dagmarze Kaźmierskiej: Niektórych rzeczy na pewno nie zatańczy
Źródło zdjęć: © KAPif | KAPif
14.04.2024 18:17

Tomasz Barański, choreograf znany z programu "Taniec z gwiazdami", wykłada karty dotyczące kontrowersyjnej postaci tegorocznej edycji - Dagmary Kaźmierskiej. Czy gwiazda ma ograniczenia, które uniemożliwiają jej pewne figury taneczne? Barański opowiada nam o swoich spostrzeżeniach.

Kiedy rozmawialiśmy z Tomaszem Barańskim, nie mogliśmy się oprzeć pytaniu o komentarz Ewy Kasprzyk dotyczący występu Dagmary, który miała być, według niej, zbyt wulgarny. Barański stanowczo sprzeciwia się temu zarzutowi, uważając, że był to raczej akt sensualności niż wulgarności.

Myślę, że nie. Uważam, że to było sensualne i można iść w taką rumbę sensualną, można też iść w romantyczną. Ale nie uważam, żeby było wulgarnie. Był rekwizyt, który był dobrze ograny, był to taki mini spektakl. Tu się nie zgodzę z naszą Ewunią.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Taniec z gwiazdami": Tomasz Brański ocenia postępy Dagmary Kaźmierskiej

Czy Dagmara Kaźmierska robi postępy w trakcie programu? Barański potwierdza, że tak. Mimo jej fizycznych ograniczeń związanych z kontuzjami, widzi wyraźną poprawę w jej technice i ekspresji. Dzięki tańcowi staje się bardziej energiczna i zwinna, a nawet sama Dagmara dostrzega korzyści płynące z regularnych treningów.

Na pewno te postępy są. Dagmara mówi o tym i pamiętamy o tym, że ona ma bardzo dużo ograniczenia ze względu na swoje kontuzje. Niektórych rzeczy na pewno nie zatańczy. Pamiętam, jak się ruszała, a jak dzieje się teraz. Jest dużo bardziej energetyczna, mocniejsza, wchodzi w pozę, jest szybsza. Więc ten progres na pewno jest. Myślę, że taniec pomoże jej w tych jej ograniczeniach. Ona rozruszała, porozciągała te nogi. Widać, że ona nawet zupełnie inaczej chodzi. Myślę, że ten taniec w jakimś stopniu jej pomógł.

Wielu widzów sugeruje, że Dagmara powinna opuścić program. Ale Barański ma odmienne zdanie na ten temat. Zdaniem choreografa, publiczność wyraźnie wybiera Dagmarę, co potwierdzają głosowania.

Punktacja jury jest adekwatna do tego, co tańczy, ale pamiętajmy, że to widzowie na nią głosują i stąd Dagmara przechodzi z odcinka na odcinek. To nie jest do końca konkurs tańca, oczywiście chcemy się zachwycać pięknymi występami, ale takie są prawa tego programu i tak jest.
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także