Conan Kaźmierski jak lew bronił mamy przed opinią Pavlović. Dagmara czuła się... zażenowana

Conan Kaźmierski jak lew bronił mamy przed opinią Pavlović. Dagmara czuła się... zażenowana

Conan Kaźmierski stanął w obronie Dagmary (fot. KAPiF, AKPA)
Conan Kaźmierski stanął w obronie Dagmary (fot. KAPiF, AKPA)
Źródło zdjęć: © AKPA, KAPiF
08.04.2024 10:27, aktualizacja: 08.04.2024 14:25

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" doszło do nietypowej sytuacji. Conan Kaźmierski nagle wtargnął na parkiet i stanął w obronie swojej mamy, którą ostro skytykowała Iwona Pavlović. Jak zareagowała na to Dagmara?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Conan Kaźmierski broni mamy w "Tańcu z Gwiazdami"

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović znów skrytykowała taniec Dagamry Kaźmierskiej, która w niedzielny wieczór wykonała paso doble. W odpowiedzi syn "królowej życia", Conan, zarzucił jej, że z chorymi nogami tancerka sama nie dałaby sobie rady. Wskutek wypadku samochodowego Dagmara codziennie mierzy się z bólem kolan.

Zapytaliśmy Dagmarę o to, jak ocenia reakcję swojego syna. Choć czuła się zażenowana, wytłumaczyła, że w przypływie złości poczuł się on wręcz zmuszony bronić mamy.

Ja myślałam, że zapadnę się pod ten parkiet. Ten mój Conanek to jest... Ja nie wiem, jak ja bym zareagowała. Conanek już nie patrzy co wypada, co nie wypada. Bronił matki, trzeba mu wybaczyć - stwierdziła.
Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA

Jak sytuację skomentował Conan Kaźmierski?

Co na to sam sprawca zamieszania? Zapewnił, że z Iwoną Pavlović łączą go serdeczne relacje, a jego wypowiedź była następstwem nagłego wybuchu emocji. Gdyby miał okazję zrobić to jeszcze raz, nie wahałby się.

Nic złego nie powiedziałem, dlatego niczego nie żałuję. Wiadomo, to są duże emocje. Pani Iwona ro rozumie (...) Zresztą zawsze wypowiadam się o niej dobrze, pomijając oceny. Ona wie, że moja mama kocha mnie najbardziej na świecie, a ja swoją mamę - powiedział.
Dagmara Kaźmierska uczestniczy w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Dagmara Kaźmierska uczestniczy w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)© KAPiF
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także