"Ten kloc nie umie tańczyć". Dagmara Kaźmierska nie odpadła z "TzG". Straszne, co piszą jej ludzie

"Ten kloc nie umie tańczyć". Dagmara Kaźmierska nie odpadła z "TzG". Straszne, co piszą jej ludzie

Dagmara Kaźmierska została w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Dagmara Kaźmierska została w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
08.04.2024 08:14, aktualizacja: 08.04.2024 09:20

Dagmara Kaźmierska nie żegna się z "Tańcem z gwiazdami". Wspólnie z Marcinem Hakielem przeszli do następnego etapu. Reakcje widzów są jednak dalekie od dobrych - na "królową życia" spada mnóstwo hejtu. Jak sobie z tym radzi?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wspólnie z Marcinem Hakielem Dagmara Kaźmierska dzielnie idzie przez kolejne odcinki "Tańca z gwiazdami". To prowokuje negatywne komentarze od osób, których faworytom nie udało się przejść dalej. W ostatnim epizodzie był to Aleks Mackiewicz.

Dagmara Kaźmierska zostaje w "Tańcu z gwiazdami"

Jak gwiazda "Królowych życia" ocenia swoją dobrą passę? Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska zapytała ją o to w niedzielny wieczór.

Jak co tydzień, byłam pewna, że odpadnę. I co tydzień fartem przechodzę, dzięki widzom. Ja się nigdy nie zastanawiam i zbyt długo nie pochylam nad komentarzami. Niemniej jest to dla mnie bardzo przykre, gdy z kimś stoję i wiem, że ten ktoś tańczy lepiej ode mnie, ja zostaję, a ten ktoś odchodzi. Mnie jest od razu tak przykro i ja bym chciała odejść, żeby ten ktoś został na moim miejscu. Ale to jest show. Liczą się głosy widzów i tak to idzie. To jest niebywałe, jak wiele osób mnie kocha, za co bardzo dziękuję - wyznała.
Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA

Czy Dagmara Kaźmierska boi się hejtu?

Z hejterskimi komentarzami Kaźmierska ma do czynienia nie od dziś. W kontekście "Tańca z gwiazdami" zdaje się być ich ostatnio mnóstwo. Zapytaliśmy Dagmarę, czy ilość nieprzychylnych reakcji nie jest dla niej przytłaczająca.

Co tydzień są negatywne komentarze. "Żal Hakiela, ten kloc nie umie tańczyć". Ja nie będę płakać nad tymi komentarzami. Cieszę się, że zatańczę w kolejnym odcinku, bo to jest niesamowita przygoda - skomentowała krótko.
Dagmara Kaźmierska z Marcinem Hakielem na parkiecie (fot. KAPiF)
Dagmara Kaźmierska z Marcinem Hakielem na parkiecie (fot. KAPiF)© KAPiF
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także