"Miałam o niej mylne wyobrażenie". Iwona Pavlović zaskoczyła wypowiedzią o uczestniczce "Tańca z gwiazdami"

"Miałam o niej mylne wyobrażenie". Iwona Pavlović zaskoczyła wypowiedzią o uczestniczce "Tańca z gwiazdami"

Iwona Pavlović jako jurorka "Tańca z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Iwona Pavlović jako jurorka "Tańca z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
17.04.2024 07:10

Iwona Pavlović dała się poznać "Tańcu z gwiazdami" jako surowa jurorka w. Jedna z uczestniczek obecnej edycji dała radę ją jednak z czasem do siebie przekonać. Kim tancerka czuje się tak urzeczona?

Iwona Pavlović, jako wytrawna ekspertka od tańca, ma bardzo mocne opinie w tej materii. Odczuwają to uczestnicy "Tańca z gwiazdami", którzy nieraz mieli okazję przekonać się, że ciężko zadowolić utytułowaną tancerkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iwona Pavlović ma niespodziewaną faworytkę w "TzG"

Na to wychodzi, że Pavlović ma swoją nową faworytkę w "Tańcu z gwiazdami". Jak wyznała w rozmowie z nami, bardzo pozytywnie zaskoczyła ją Anita Sokołowska. Wcześniej tancerka miała mylne wrażenie na temat uczestniczki. Bardzo docenia jej ambicje i kibicuje w dalszych staraniach o pierwsze miejsce.

Myślę, że najbardziej zaskoczyła mnie Anita Sokołowska. Miałam o niej mylne wyobrażeni. Nie wiem dlaczego. Mnie się wydawało, że ona jest trochę taka aktorka - "myszka", taka spokojna, grzeczna. A tu "zwierzak". Ale też widzę, że jest bardzo ambitna. To jest ta różnica - powiedziała.

Co Iwona Pavlović sądzi o Roksanie Węgiel?

19-letnia Roksana Węgiel podbiła swoimi tanecznymi wyczynami serca zarówno jurorów, jak i publiczności. Jak Iwona Pavlović zapatruje się na jej dalszy udział? Bez wątpienia pozytywnie. Wyraziła swój podziw dla dokonań piosenkarki.

Jest bardzo zdolna i troszeczkę miała do czynienia z tańcem. Ale taniec towarzyski ma specyficzną technikę. Jest genialna i podoba mi się, że bierze nasze uwagi do serca - podsumowała.
Iwona Pavlović surowo ocenia tańczące gwiazdy (fot. KAPiF)
Iwona Pavlović surowo ocenia tańczące gwiazdy (fot. KAPiF)© KAPiF | KAPIF.pl
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także