"Taniec z gwiazdami" to prawdziwa wylęgarnia romansów. Chodzą plotki o kolejnej parze

"Taniec z gwiazdami" to prawdziwa wylęgarnia romansów. Chodzą plotki o kolejnej parze

Romanse w "Tańcu z gwiazdami"
Romanse w "Tańcu z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © KAPIF
16.04.2024 12:25

Taniec zbliża! Okazuje się, że w show "Taniec z gwiazdami" ku sobie ma się kolejna para. Czy znów będziemy świadkami wielkiej miłości?

Przed nami ćwierćfinał obecnej edycji "Tańca z gwiazdami", a właśnie wyciekły niezwykłe informacje. Okazuje się, że możemy być świadkami narodzin pięknego uczucia. Czy to tylko krótki romans, czy może coś więcej?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Romanse w "Tańcu z gwiazdami"

Program "Taniec z gwiazdami" widział już rozkwit niejednego uczucia. Czy w tej edycji także narodzi się nowa para? Przypomnijmy, że to właśnie tam zaczęła się miłość Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Celebrycka para wytańczyła sobie nie tylko drogę do finału i Kryształową Kulę, ale także początek romansu, który przerodził się w małżeństwo i rodzinę. Choć dziś para jest już po rozwodzie, przeżyli ze sobą 17 wspólnych lat i mają dwoje dzieci.

W tej samej edycji mogliśmy być świadkami romansu Małgorzaty Foremniak i Rafała Maseraka. Choć para nie chciała przyznać, że coś między nimi jest (ostatecznie potwierdzili to dopiero półtora roku później), ciężko było nie zauważyć buchającego od nich gorąca. Ich uczucie wypaliło się po niemal dwóch latach.

Piotr Gąsowski, który przez chwilę prowadził "Taniec z gwiazdami" zakochał się w Annie Głogowskiej, jednej z tancerek. Oni również na początku ukrywali swoje uczucie, a potwierdzili, że są razem, gdy Anna była już w ciąży. Ich miłość nie przetrwała, jednak para do dziś jest w bardzo przyjacielskich stosunkach i wychowuje razem prawie siedemnastoletnią córkę, Julię.

W "Tańcu z gwiazdami" rodzi się nowe uczucie

Twoje imperium przekazało, że do osób, które zakochują się podczas pracy przy"Tańcu z gwiazdami" dołączyli tancerka Izabela Skierska (partnerowała Aleksowi Mackiewiczowi), a także Tomasz Barański, który jest głównym choreografem show.

Para doskonale bawiła się w swoim towarzystwie, żartowała, trzymała się za ręce, a z ust ukochanych nie schodziły uśmiechy - napisał magazyn, relacjonując randkę tych dwojga.

Tomasz Barański był w długoletnim związku z Edytą Herbuś, która także występowała w "Tańcu z gwiazdami", a następnie romansował z Klaudią Halejcio, z którą tańczył w tym formacie. Trzeba przyznać, że "Taniec z gwiazdami" to prawdziwa wylęgarnia romansów. Czyżby taniec naprawdę aż tak łączył dwoje ludzi i działał na zmysły?

Izabela Skierska i Aleks Mackiewicz
Izabela Skierska i Aleks Mackiewicz© KAPIF | KAPIF.pl
Tomasz Barański
Tomasz Barański © KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także