Dagmara Kaźmierska odpowiada na zaczepki Edzi! "Niektórzy ludzie wiedzą kiedy milczeć"

Dagmara Kaźmierska odpowiada na zaczepki Edzi! "Niektórzy ludzie wiedzą kiedy milczeć"

08.04.2024 21:59

Emocje po wczorajszym odcinku "Tańca z gwiazdami" jeszcze nie opadły. W sieci pojawiły się głosy, że to nie Aleks Mackiewicz powinien odpaść. Do grona oburzonych internautów dołączyła była przyjaciółka Dagmary z "Królowych życia".

Dagmara Kaźmierska pojawiła się na gali Gali "Osobowości i Sukcesy Roku 2024". Nasza reporterka, Karolina Motylewska była na miejscu i nie mogła nie zapytać "królowej życia" o to, co myśli o ataku Edzi na jej osobę. Kobiety kiedyś się przyjaźniły.

Dagmara Kaźmierska zrobiła przerwę od treningu do "Tańca z gwiazdami"

Choć wiele osób zakładało, że w ostatnim odcinku to właśnie Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel pożegnają się z programem, stało się inaczej. Z "Tańca z gwiazdami" odpadł Aleks Mackiewicz ze swoją taneczną partnerką, Izabelą Skierską. Dagmara mimo nienajlepszych not jury, postanowiła zrobić przerwę od treningów.

Dziś nie miałam treningów. Bardzo się zmęczyłam tym wczorajszym tańcem i dziś nie było treningu. Wczoraj działo się za dużo - zdradziła nam "królowa życia".

Dagmara Kaźmierska odpowiada Edzi

Na oficjalnym profilu "Tańca z gwiazdami" pojawiły się nieprzychylne Dagmarze komentarze. Widzowie byli zaszokowani, że to nie ona odpadła z programu. Wśród komentujących znalazła się Edzia znana z "Królowych życia", która kiedyś przyjaźniła się z Dagmarą.

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej - napisała.

Jak Dagmara zareagowała na te przykre słowa?

Cała Edzia. Co tu dużo komentować. Niektórzy ludzie wiedzą kiedy milczeć, a niektórzy nie. Tylko tyle mogę skomentować.
Taniec z Gwiazdami
Taniec z Gwiazdami © KAPiF | KAPIF.pl
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także