Dagmara Kaźmierska REZYGNUJE z "Tańca z Gwiazdami". Ma poważne problemy zdrowotne

Dagmara Kaźmierska REZYGNUJE z "Tańca z Gwiazdami". Ma poważne problemy zdrowotne

Dagmara Kaźmierska rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami" (fot. KAPiF, Facebook)
Dagmara Kaźmierska rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami" (fot. KAPiF, Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook, KAPiF
18.04.2024 14:24

Dagmara Kaźmierska na swoich mediach społecznościowych podzieliła się niespodziewaną wiadomością. Wyznała fanom, że musi zrezygnować z udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Powodem są problemy zdrowotne, przez które nie jest w stanie tańczyć.

Zapowiadało się na to, że Dagmara Kaźmierska utoruje sobie drogę do sukcesu w "Tańcu z Gwiazdami". Krytykowana przez jury, przechodziła dalej dzięki głosom zaufanych fanów. W nadchodzącym odcinku miała zatańczyć wspólnie z synem, Conanem. Na to jednak wychodzi, że dalsze plany się nie powiodą. Gwiazda "Królowych życia" postanowiła nagle zrezygnować z udziału w programie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami"

Poinformowała o tym na swoich mediach społecznościowych. Na Facebooka Dagmary trafił nagrany w samochodzie filmik, na którym widać także jej syna, Conana. Kaźmierska z ogromnym rozczarowaniem na twarzy przekazała obserwującym szokujący news. Wyjaśniła, że sytuacja ma miejsce ze względów zdrowotnych.

Cześć moje kochane serduszka, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością. Muszę zrezygnować z "Tańca z Gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć i was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety, z tym żebrem jest już tak, że Conan mnie podniósł... Nie dało rady.

Siedzący obok 22-latek włączył się do rozmowy, przekazując informację ze swojej perspektywy:

Niestety kochani, nie mogę się na to godzić i to jest już za dużo. I tak się zgodziłem na to, że mama tańczyła i eksplorowała swoje nogi. Do tego doszło jeszcze złamane żebro.

Dagmara skarży się na inne problemy

To jednak nie wszystko. W dalszej części filmiku usłyszeć możemy, że Dagmarze nie ciąży tylko złamane żebro, ale towarzyszą temu inne problemy ze zdrowiem.

Mam problem z oddychaniem. Całą noc nie spałam... Nie dam rady dalej. Przepraszam was, jeśli was zawiodłam - podsumowała.

Nawiązała też humorystycznie do Iwony Pavlović, która w ostatnim czasie była główną krytykantką występów Kaźmierskiej.

Nie będę już męczyć jej zmysłu wzroku - dodała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo wspierających wiadomości od fanów, których smuci fakt, że już nie zobaczą "królowej życia" na parkiecie.

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem i Marcinem Hakielem (fot. KAPiF)
Dagmara Kaźmierska z synem Conanem i Marcinem Hakielem (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także