"Jest tragedia!". Dagmara Kaźmierska wprost o problemach ze zdrowiem

"Jest tragedia!". Dagmara Kaźmierska wprost o problemach ze zdrowiem

Dagmara Kaźmierska o problemach ze zdrowiem i Roxie Węgiel
Dagmara Kaźmierska o problemach ze zdrowiem i Roxie Węgiel
Źródło zdjęć: © AKPA
18.03.2024 16:41

Dagmara Kaźmierska w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o problemach ze zdrowiem. Gwiazda ma poważne problemy z poruszaniem się. "Modlę się, żeby wziąć zimną kąpiel" – nie owijała w bawełnę.

W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" Dagmara KaźmierskaMarcin Hakiel zaprezentowali choreografię do utworu "Money, Money, Money" ABBY. Występ duetu mocno podzielił jury. Iwona Pavlović nie szczędziła krytyki, mówiąc: "W ogóle nie wiem, co to było. Ani to groteska, ani to żart, tango takie sobie. Ty rozchichrana, roześmiana, ciężko mi sprawy techniczne oceniać, bo ich w ogóle nie było". Znacznie bardziej łaskawy okazał się Rafał Maserak, który stanął w obronie Kaźmierskiej.

Ostatecznie Dagmara i Hakiel dostali od jury 21 punktów. Z programem pożegnała się Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która tańczyła z Kamilem Gwarą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska o problemach zdrowotnych

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska po zakończonym odcinku przeprowadziła krótki wywiad z Dagmarą Kaźmierską. "Królowa życia" zdradziła nam, dlaczego nie wzięła udziału w afterparty.

Nie mogę. Już widzisz, jak szłam – powiedziała Dagmara Karolinie. Widziałaś... Ja ledwo idę, jak kaczka. Nie mam siły. Modlę się, żeby wziąć zimną kąpiel, żeby wymoczyć te nogi i wyłożyć je do góry. Powoli jest tragedia.

Niemniej jednak nasza rozmówczyni nie zamierza się poddawać i dalej będzie trenowała. Przypomnijmy, że jej problemy z nogami są następstwem wypadku samochodowego, do którego doszło kilka lat temu. Doznała wówczas złamania obu nóg.

Dagmara Kaźmierska o relacjach z Roxie Węgiel

Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że Dagmara ma dobry kontakt z młodą uczestniczką "Tańca z Gwiazdami" – Roxie Węgiel. W rozmowie z Jastrząb Post Kaźmierska nie mogła przestać nachwalić się nowej koleżanki.

To jest iskierka, to jest magiczne dziecko. Ja lubię jak on śpiewa. Ona się wtedy śmieje, jest radosna. Daje serce. Z tego małego ciałka wychodzi TAKI głos – Dagmara otworzyła się przed nami.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także