"Nie możemy być tolerancyjni". Rozmodlony Piotr Mróz nawołuje do walki ze "złem"

Piotr Mróz przejechał się po Eurowizji
Piotr Mróz przejechał się po Eurowizji
Źródło zdjęć: © Instagram

19.05.2024 10:32, aktual.: 19.05.2024 14:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tegoroczna Eurowizja wzbudziła mnóstwo kontrowersji. Uwagę fanów zwróciło kilka aspektów, a jednym z nich był mocny występ reprezentacji Irlandii. Ten nie spodobał się wierzącej części publiczności. Swoje zdanie na temat takich muzyków ma również aktor, Piotr Mróz. W ostrych słowach skomentował występ Bambie Thug.

Piotr Mróz to w ostatnich latach jeden z popularniejszych aktorów telewizyjnych. Popularność zyskał głównie dzięki serialowi "Policjantki i policjanci" oraz "Gliniarze". Od niedawna występuje również w "Pierwszej miłości". Artysta nie ukrywa, że jest mocno wierzący, co pokazuje na każdym możliwym kroku. Często w jego social mediach można zobaczyć zdjęcia z różańcem czy krzyżykiem na szyi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Eurowizja 2024 wzbudziła mnóstwo emocji. To pierwszy taki konkurs od dawna

Choć zwycięzca Eurowizji jest znany od kilku tygodni, to emocje wokół imprezy do dziś nie opadły. W końcu po raz pierwszy wykluczono jednego z uczestników, który miał uderzyć fotografkę, a do imprezy dopuszczono Izrael, który zaatakował Strefę Gazy. Sporo kontrowersji wzbudził natomiast reprezentantka Irlandii, Bambie Thug. Jej występ był pełen szatańskiej symboliki, a wokalistka wraz z partnerującym tancerzem byli ucharakteryzowani na demony. To nie spodobało się wielu fanom.

Piotr Mróz ostro o Bambie Thug. "To jest obrzydliwe"

Choć występ Irlandii spodobał się jurorom, a także widzom na całym świecie, to część fanów, która jest mocno związana z religią, krytycznie wypowiedziała się na temat występu. Ostatecznie Irlandczycy zajęli 6. miejsce w konkursie. Na temat stagingu Bambie Thug postanowił wypowiedzieć się aktor Piotr Mróz. W jego ocenie takie występy są niebezpieczne i nie powinno się promować takich twórców. Zaznaczył, że nie oglądał tegorocznej Eurowizji, ale sporo czytał na temat tego kontrowersyjnego występu. Według Mroza w takich przypadkach nie można być tolerancyjnym.

No kosmitka, takich ludzi trzeba odsuwać. Nie możemy być tolerancyjni. […] To jest złe, to jest brzydkie, obrzydliwe wręcz i z tym trzeba walczyć. Tego nie można promować, z tym trzeba walczyć - powiedział w wywiadzie z Kozaczkiem Piotr Mróz.
Piotr Mróz nie ukrywa swojej wiary
Piotr Mróz nie ukrywa swojej wiary© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także