Piotr Mróz słynie z pobożności. Różaniec odmawia nawet na wakacjach

Piotr Mróz słynie z pobożności. Różaniec odmawia nawet na wakacjach

Piotr Mróz odmawiał różaniec na wakacjach
Piotr Mróz odmawiał różaniec na wakacjach
Źródło zdjęć: © AKPA
25.02.2024 12:26

Piotr Mróz zyskał popularność dzięki serialowi "Gliniarze", gdzie wciela się w rolę Kuby Roguza. Prywatnie aktor bardzo często mówi o swojej wierze i nie wstydzi się tego, że jest katolikiem. Potwierdzenie można zobaczyć między innymi w social mediach. Pochwalił się zdjęciem z różańcem.

Piotr Mróz od blisko 15 lat występuje w filmach i serialach. Na początku kariery otrzymywał epizodyczne role, a prawdziwą sławę przynieśli mu "Gliniarze", gdzie wcielił się w rolę jednego z policjantów. Poza tym brał udział w produkcjach TVP, jak chociażby "Ojciec Mateusz", "M jak miłość" czy "Barwy szczęścia". W 2021 roku wygrał 12. edycję "Tańca z Gwiazdami".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Głęboka wiara Piotra Mroza. Od zawsze jest blisko Boga

Aktor "Gliniarzy" nigdy nie ukrywał, że wiara jest jedną z najważniejszych wartości w jego życiu. Mróz podkreślał w wielu wywiadach, że od dziecka Bóg jest w jego sercu, a mocno zbliżył się do niego po śmierci ukochanego dziadka, kiedy miał około 10 lat. Zwycięzca "Tańca z Gwiazdami" podkreślił, że od tamtego momentu Bóg jest najważniejszą wartością w jego życiu.

Piotr Mróz na wakacjach. Nie rozstaje się z różańcem

Piotr Mróz jest niezwykle aktywny w social mediach. Od niedawna odpoczywa w jednym z rajskich miejsc, o czym poinformował oczywiście swoich fanów. Na jednej z relacji z plaży widzimy różaniec z dopiskiem "Zawsze razem". To nie pierwszy raz, kiedy podczas wakacyjnego wyjazdu aktor wrzuca zdjęcie z symbolem religijnym. Kilka miesięcy temu, podczas poprzednich wojaży Mroza również pochwalił się zdjęciem z różańcem.

Relacja Piotra Mroza z różańcem
Relacja Piotra Mroza z różańcem© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także