Nietypowy duet w "Dzień Dobry TVN". Rozpoczęli od wpadki

Nietypowy duet w "Dzień Dobry TVN". Rozpoczęli od wpadki

Nietypowy duet w "Dzień Dobry TVN"
Nietypowy duet w "Dzień Dobry TVN"
Źródło zdjęć: © KAPIF
27.02.2024 09:34

Wtorkowe wydanie "Dzień Dobry TVN" zaskoczyło wszystkich telewidzów. Program poprowadzili Krzysztof Skórzyński z Damianem Michałowskim, którzy po raz pierwszy wspólnie zasiedli na kanapie. "To, że są sami faceci, nie oznacza, że w naszym studiu będzie bałagan" - powiedział na początku Michałowski, który chwilę później zaliczył wpadkę.

"Dzień dobry TVN" przyciąga przed ekrany miliony telewidzów. Program zawitał na antenie już blisko dwie dekady temu i cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem Polaków. I choć pary prowadzących są stałe, to ostatnio na widzów TVN-u czekała niespodzianka. Zamiast Krzysztofa Skórzyńskiego z Ewą Drzyzgą czy Damiana Michałowskiego z Pauliną Krupińską, wystąpili sami panowie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nowy duet w "Dzień dobry TVN". "Prosimy nie regulować odbiorników"

Punktualnie o 7:45 prowadzący "Dzień dobry TVN" przywitali telewidzów. Zanim przeszli do spraw związanych z programem, musieli wytłumaczyć nietypowy skład, który poprowadził wtorkowe wydanie "DDTVN". Na widzów czekał Damian Michałowski i Krzysztof Skórzyński, którzy powitali fanów słowami:

- Proszę nie regulować odbiorników, to będzie męski duet. Obiecujemy, że takich dwóch, jak nas trzech, to nie ma ani jednego - powiedział Skórzyński.

Skórzyński z Michałowskim poprowadzili "Dzień dobry TVN". Nie obyło się bez wpadki

Już na samym początku, kiedy panowie zapowiadali tematy wtorkowego programu, Damian Michałowski pomylił prezentera pogody. Wspomniał, że połączą się z Żanetą Rosińską, a na ekranie pojawił się... Bartek Jędrzejak. Pogodynek wybrnął z sytuacji, tłumacząc, że w ich gronie lepiej pasowałaby wspomniana Rosińska, ale na widzów czekają tego dnia sami mężczyźni.

- Żaneta jeszcze odpoczywa, dzisiaj będziemy mieli męski kwartet w "Dzień dobry TVN", co się rzadko zdarza - skomentował prezenter pogody.

Damian Michałowski z Krzysztofem Skórzyński wspólnie prowadzą "DDTVN"
Damian Michałowski z Krzysztofem Skórzyński wspólnie prowadzą "DDTVN"© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także