Nowe prowadzące "Dzień dobry TVN" w ogniu krytyki. Widzowie mocno podzieleni

Nowe prowadzące "Dzień dobry TVN" w ogniu krytyki. Widzowie mocno podzieleni

Widzowie ostro reagują na "DDTVN" z Sandrą Hajduk i Anną Senkarą
Widzowie ostro reagują na "DDTVN" z Sandrą Hajduk i Anną Senkarą
Źródło zdjęć: © AKPA
26.02.2024 10:47, aktualizacja: 26.02.2024 18:18

Pod koniec ubiegłego roku nowym duetem prowadzących w "Dzień dobry TVN" została Sandra Hajduk i Anna Senkara. Obie od kilku miesięcy zasiadają na kanapie programu w roli gospodarzy. Jak im idzie?

"Dzień dobry TVN" to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych w naszym kraju, który widzowie mogą oglądać nieprzerwanie od blisko 20 lat. Nic więc dziwnego, że w celu odświeżania formatu, włodarze stacji co jakiś czas zmieniają pary prowadzących. Niedawno w tej roli pojawiły się Sandra Hajduk i Anna Senkara.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sandra Hajduk i Anna Senkara w roli prowadzących "Dzień dobry TVN". Jak sobie radzą?

Obie dziennikarki z "Dzień dobry TVN" związane są od wielu lat. Sandra Hajduk rozpoczęła współpracę ze śniadaniówką w 2020 roku. Od początku zajmowała się show-biznesem, prowadząc cykl "Showbiz".

Anna Senkara pracuje dla "DDTVN" od pond 10 lat, a widzowie mogą kojarzyć ją przede wszystkim z reportaży z Wielkiej Brytanii. Doświadczenie w roli prowadzącej zyskała dzięki "Dzień dobry wakacje", kiedy to zasiadała w roli gospodarza programu wraz z Robertem Stockingerem. Nie powinno więc dziwić, że dziennikarki od kiedy tylko zostały prowadzącymi są odpowiednio przygotowane i czują się jak ryby w wodzie. Nieco inaczej oceniają je inernauci.

Internauci ocenili pracę Hajduk i Senkary w "Dzień dobry TVN". Zdania są podzielone

W ostatnich miesiącach nastąpiły duże roszady w telewizjach śniadaniowych. Zmiany dosięgnęły przede wszystkim "Pytania na Śniadanie", ale w "DDTVN" także nie zabrakło nowości. Jak widzowie oceniają programy prowadzone przez Hajduk i Senkarę? W sieci sporo jest negatywnych i czasem bardzo ostrych komentarzy. Fani śniadaniówki tłumnie reagują na występy dziennikarek, które według nich powinny wrócić do poprzednich ról, które miały w "Dzień dobry TVN".

"TVN opanujcie się. Niech te panie wrócą do poprzednich ról. Nie da się tego oglądać.", "Czemu nikt nie reaguje na prośby widzów?, "Czy TVN nie widzi jak one prowadzą program? Masakra jakaś! Niech wrócą do swoich poprzednich prac. Po co były te zmiany?", "A co się stało z innymi prowadzącymi? Te panie obniżają standardy telewizji porannej" - to tylko nieliczne komentarze na temat prowadzących.

Na szczęście nietrudno znaleźć także komentarze widzów zachwyconych duetem Anny i Sandry.

Fajne dziewczyny, super tematy, świetny angielski (...) Najlepsza para prowadzących (...) Jesteście wspaniałe, uwielbiam — czytamy.
Anna Senkara i Sandra Hajduk ocenione przez internautów
Anna Senkara i Sandra Hajduk ocenione przez internautów© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także