Nowy szef zaskoczył Katarzynę Dowbor. Krzyknęła, gdy nagle wszedł do studia

Katarzyna Dowbor, Filip Antonowicz
Katarzyna Dowbor, Filip Antonowicz
Źródło zdjęć: © AKPA

27.01.2024 15:09, aktual.: 27.01.2024 22:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Dowbor pierwszy raz poprowadziła "Pytanie na Śniadanie". Gdy do studia wszedł szef TVP, dała się ponieść emocjom.

W sobotę 27 stycznia w programie TVP2 "Pytanie na Śniadanie" zadebiutował nowy duet prowadzących: Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz. Antonowicz jest znany przede wszystkim z Radia Eska, choć ma też na koncie współpracę z MTV i TVP.

Dziennikarz w rozmowie z Jastrząb Post podkreślił, że praca u boku weteranki telewizji, jaką jest Dowbor, stanowi dla niego olbrzymią nobilitację.

Praca z Kasią Dowbor to ogromny zaszczyt (ludzie, TO JEST KATARZYNA DOWBOR). W ogóle praca z ludźmi z ogromnym doświadczeniem to piękna lekcja na całe życie, dlatego niezmiernie cieszy mnie fakt, że mogłem dołączyć do teamu "Pytania na Śniadanie", bo cała ekipa (totalnie) to wspaniali i mili ludzie. To mega uczucie czuć się członkiem ekipy, która sobie ufa. Życzę tego wszystkim – wyjawił nam.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Dowbor doceniona w "Pytaniu na Śniadanie"

Transfer Dowbor do Telewizji Polskiej jest wielkim medialnym wydarzeniem. Nic więc dziwnego, że w trakcie debiutanckiego wydania była rozpieszczana przez współpracowników. Najpierw Anna Karna z TVP Polonia wyraziła zadowolenie z tego, że starsza od niej koleżanka zdecydowała się przyjąć ofertę z "PnŚ".

Pod koniec programu do akcji wkroczył prezes TVP – Tomasz Sygut. Wszedł do studia z bukietem róż, na co Dowbor zareagowała, krzycząc: "O mój Boże!". Wręczając kwiaty, w kilku słowach zwrócił się do dziennikarki. Widzom nie było dane usłyszeć, co powiedział, jednak jej mina wskazuje, że były to same miłe rzeczy.

Katarzyna Dowbor dostała kwiaty
Katarzyna Dowbor dostała kwiaty© AKPA | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także