Opczowska pracuje z Cichopek i resztą gwiazd. Nie jest tak łatwo, jak myśleliście [WIDEO]

15.09.2023 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Opczowska jest jedną ze współprowadzących program "Pytanie na śniadanie". Szczerze opowiedziała nam o trudach pracy.

"Pytanie na śniadanie" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością widzów. Aktualnie na planie pracują m.in. Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Izabella Krzan, Anna Popek i jeszcze kilka innych gwiazd.

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska podczas jednego z ostatnich eventów porozmawiała z Małgorzatą Opczowską dziennikarką, pojawiającą się na wizji w towarzystwie niedawno zatrudnionego Roberta Koszuckiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Opczowska o pracy w "Pytaniu śniadanie"

Jak Gosia ocenia atmosferę, jaka planuje na planie programu?

Atmosfera jest bardzo fajna. Co prawda rzadko jest tak, że my się widujemy wszyscy. Ku temu są tylko okazje jakiś fajnych spotów, imprez, ramówki, ale jeżeli chodzi o taką atmosferę po prostu na planie, to jest super. Przyprowadzamy swoje psy, kotów nie, natomiast jesteśmy cały czas wokół kuchni, podjadamy, czego chcieć więcej. Jesteśmy w pięknym ogrodzie, przychodzą wspaniali goście więc naprawdę jest fajnie – zaczęła.

Czy pomiędzy poszczególnymi pracownikami występuje rywalizacja?

Ja nie zauważyłam rywalizacji. W żaden sposób tego tak nie postrzegam. Jesteśmy jednym teamem, wszyscy gramy do jednej bramki, jak w drużynie piłkarskiej. Rywalizacji nie ma – oceniła.

Za co lubi swoją pracę?

Za to, że mogę poznawać nowych ludzi i cały czas się czegoś uczę – odpowiedziała.

Jak się okazuje, praca w "PnŚ" nie jest wcale tak łatwo, jak można by się spodziewać. Opczowska do każdego odcinka musi się odpowiednio przygotować.

Przygotowując się do każdego nowego tematu, muszę włożyć trochę w to energii i poszerzyć swoją wiedzę. Ta możliwość rozwoju jest bardzo fajna i to, że spotykam nowych ludzi – wytłumaczyła Karolinie.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także