Piotr Kędzierski pożegnał się ze słuchaczami. Jest krótkie oświadczenie
Ukazał się już ostatni odcinek podcastu WojewódzkiKędzierski. Piotr Kędzierski po wielu latach współpracy zwrócił się do Kuby Wojewódzkiego. Padły też podziękowania dla słuchaczy i reszty współpracowników. – Kłaniam się Państwu nisko i do usłyszenia… – napisał na Instagramie.