Piotr Kędzierski pożegnał się ze słuchaczami. Jest krótkie oświadczenie

Ukazał się już ostatni odcinek podcastu WojewódzkiKędzierski. Piotr Kędzierski po wielu latach współpracy zwrócił się do Kuby Wojewódzkiego. Padły też podziękowania dla słuchaczy i reszty współpracowników. – Kłaniam się Państwu nisko i do usłyszenia… – napisał na Instagramie.

Piotr Kędzierski pożegnał się ze słuchaczamiPiotr Kędzierski pożegnał się ze słuchaczami
Źródło zdjęć: © KAPIF
Norman Tabor

22 czerwca na platformę YouTube trafił ostatni już odcinek podcastu WojewódzkiKędzierski. Gościła w nim 20-letnia himalaistka Zoja Skubis.

Piotr Kędzierski o Miszczaku i debiucie Bagiego. Jak ocenia jego rolę jako prowadzącego?

Piotr Kędzierski pożegnał się ze swoimi słuchaczami

Krótko po emisji jeden z prowadzących, Piotr Kędzierski, zamieścił oświadczenie, w którym podziękował m.in. słuchaczom i Kubie Wojewódzkiemu.

Dobry wieczór. Właśnie na antenę wleciał ostatni w historii odcinek podcastu @wojewodzkikedzierski, a ja z tej okazji chciałbym po prostu wszystkim bardzo podziękować. Dziękuję Kubie. Dziękuję słuchaczom. Dziękuję gościom. Dziękuję współpracownikom i każdej osobie, która przyczyniła się do realizacji tego podcastu – zaczął.

Jednocześnie dał do zrozumienia, że to nie koniec jego przygody z mediami:

Kłaniam się Państwu nisko i do usłyszenia… – dodał.

Co dalej z Piotrem Kędzierskim?

Jeszcze w czerwcu Kuba Wojewódzki wyjaśnił na Instagramie, dlaczego podjął decyzję o zakończeniu projektu WojewódzkiKędzierski.

W 2026 poinformowałem Piotra, że to nasz ostatni wspólny sezon razem. Obaj lubimy wyzwania i obaj mamy własne ścieżki, aby im sprostać. Wierzę, że po "Tańcu z gwiazdami" Kędzior zbudował się, włączył dopalacze i spokojnie znajdzie własną przestrzeń w mediach – napisał.

Portal Wirtualne Media z kolei poinformował czytelników, że obaj panowie będą kontynuować współpracę z Onetem – tylko w zmienionej formie.

– Po zakończeniu obecnego sezonu podcastu "WojewódzkiKędzierski" Kuba Wojewódzki będzie od września prowadził w Onecie swój autorski format podcastowy. Równolegle Onet i RASP pracują nad nową współpracą z Piotrem Kędzierskim – przekazała Wirtualnym Mediom Agnieszka Makowska z grupy medialnej Onet-RASP.
Piotr Kędzierski pożegnał się ze słuchaczami
Piotr Kędzierski pożegnał się ze słuchaczami © KAPIF
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!