Piotr Kędzierski DOSTAŁ pracę w Polsacie? Kuba Wojewódzki rozsiał plotki. "Tylko u nas"
Piotr Kędzierski ma poprowadzić teleturniej muzyczny w Polsacie. Tak przynajmniej podaje Kuba Wojewódzki, który do niedawna współtworzył z "Kędziorem" popularny podcast. Ujawnił nawet nazwisko pierwszej gwiazdy, z którą jego kolega ma spotkać się na planie programu.
Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski w poniedziałek wyemitowali ostatni w historii odcinek swojego podcastu i że tym samym zakończyli ze sobą wieloletnią współpracę. "Obaj lubimy wyzwania i obaj mamy własne ścieżki, aby im sprostać. Wierzę, że »Kędzior« po »Tańcu z gwiazdami« zbudował się, włączył dopalacze i spokojnie znajdzie własną przestrzeń w mediach" – podsumował Wojewódzki na Instagramie. Z najnowszych słów prezentera wynika, że Kędzierski chyba już tę przestrzeń znalazł.
Czy Kędzierski zawdzięcza Bagiemu sukces w "TzG"?
Piotr Kędzierski dostał pracę w Polsacie? "Wygadał" się Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki w swoim najnowszym felietonie "Mea pulpa" dla "Polityki" podał, że Piotr Kędzierski dostał do prowadzenia teleturniej muzyczny w Polsacie. Napisał:
Tylko u nas ;) – Piotr Kędzierski poprowadzi w Polsacie teleturniej muzyczny. Brawo. Jednym z gości będzie lider The Kelly Family. Dobry ruch. Piotr interesuje się UFO, zjawiskami niewyjaśnionymi i zombie.
Piotr Kędzierski ma za sobą udany start w "Tańcu z gwiazdami" emitowanym w Polsacie. Udany, bo choć tańczył dużo gorzej od reszty uczestników, to zaskarbił sobie dużą sympatię widzów dzięki dystansowi do siebie i poczuciu humoru. Złośliwi internauci twierdzili, że "Kędzior" może liczyć na sukces w programie przede wszystkim dlatego, że tańczy z Magdaleną Tarnowską, dziewczyną i byłą trenerką influencera Mikołaja Bagińskiego, który zresztą wiele razy publicznie wyrażał wsparcie parze. Kędzierski wycofał się z udziału w "TzG" w półfinale, co było szeroko komentowane w mediach.
Piotr Kędzierski o pracy w Polsacie. "Jestem otwarty"
Słowa Kuby Wojewódzkiego na razie trzeba brać z przymrużeniem oka i pozostaje czekać, aż o możliwej dalszej współpracy Piotra Kędzierskiego z Polsatem wypowiedzą się sami zainteresowani. "Kędziora" już w kwietniu br. zapytaliśmy o ewentualną pracę dla stacji zarządzanej przez Edwarda Miszczaka. Wtedy nam powiedział:
Jestem otwarty, lubię robotę i lubię się dobrze bawić telewizyjnie. Fajnie jest pracować zawsze i być może się coś pojawi. Może pan Edward dostrzeże we mnie diament, który należy oszlifować. Nie wiem, jakie są plany telewizji. Jak zawsze, planów mam sporo. Na jesieni szykuję fajną rzecz.