"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Nie będzie kolejnej edycji? "Jestem wykończona"

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Nie będzie kolejnej edycji? "Jestem wykończona"

27.04.2024 19:51, aktualizacja: 27.04.2024 20:43

Małgorzata Rozenek wzięła udział w nowym programie pod nazwą "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Skończyła zdjęcia do pierwszego sezonu. Co dalej? Możemy spodziewać się kolejnej części?

Małgorzata Rozenek udzieliła wywiadu portalowi Jastrząb Post, w którym opowiedziała o swoim najnowszym programie. Jak sama przyznała, musiała zmierzyć się z ekstremalnymi wyzwaniami. Czy zapowiada się drugi sezon?

Małgorzata Rozenek o swoim programie

Żona Radosława Majdana wzięła udział w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Jakie są jej pierwsze wrażenia?

To jest program, który daje poczucie, że niemożliwe nie istnieje. Że można zrobić więcej niż sami się spodziewamy. Cieszę się, że ten program oddaje ten trud.

Perfekcyjna pani domu miała pewne wątpliwości.

Bałam się tego, że my wszyscy się męczymy, cała produkcja, moi konkurenci, byliśmy wrzucani w bardzo ekstremalne doświadczenia i bałam się, że to nie przejdzie przez ekran i widz nie będzie miał wytłumaczenia, jak naprawdę było. Ale patrząc po bardzo żywiołowych reakcjach wiem, że ludzie widzą i odczytują ten program, że to nie jest program o mnie. To jest program o przekraczaniu siebie i o kobietach.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Będzie kolejny sezon?

Skoro program spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, to czy planowany jest kolejna część?

Skończyłam zdjęcia do pierwszego sezonu i nie ukrywam, że jestem wykończona. Są robione przymiarki, ale na razie o tym w ogóle nie myślę. Z planu pojechałam na obóz sportowy, z którego wróciłam dzisiaj. W sobotę wylatujemy na majówkę, wracamy za tydzień i dopiero wtedy, jak odpocznę, to zobaczę. Muszę to też przegadać z moją rodziną, bo dla nich to była bardzo duża lekcja przeprogramowania życia. Też dostosowywali swoje kalendarze do moich.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także