Rozwód odjął jej lat? Niczym nieprzejęta Katarzyna Bosacka brylowała na salonach

Rozwód odjął jej lat? Niczym nieprzejęta Katarzyna Bosacka brylowała na salonach

Katarzyna Bosacka na gali rozdania nagród
Katarzyna Bosacka na gali rozdania nagród
Źródło zdjęć: © KAPiF

Katarzyna Bosacka w ubiegłym roku ogłosiła, że mąż ją zdradza. Para wówczas się rozstała, a niedawno wzięła rozwód. Dziennikarka bardzo to wszystko przeżyła. Teraz widać, że z powodzeniem staje na nogi.

Katarzyna Bosacka została nagrodzona statuetką Złotego Widelca na gali "Polska od kuchni". Jak wyglądała tego wieczoru? 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Bosacka schudła po rozstaniu z mężem

Bosacka nigdy nie próbowała ukrywać, że w jej małżeństwie źle się dzieje. Wieść o zdradzie i rozstanie z mężem sprawiły, że stres zjadał ją od środka. To wtedy dziennikarka chudła w oczach. W końcu zebrała się na odwagę i poszła po pomoc do specjalisty. Jak sama twierdziła w późniejszych wywiadach, terapia pomogła jej uporać się z osobistą traumą.

Katarzyna Bosacka zachwyca wyglądem

Od rozwodu minęło kilka miesięcy, a Kasia uporała się ze swoimi demonami. Nie ma co do tego wątpliwości, że doskonale poradziła sobie z przeszłością. Świadczy o tym jej szczery uśmiech, jaki zaprezentowała podczas gali połączonej z rozstrzygnięciem "Polska od kuchni". Dziennikarka bardzo ucieszyła się z nagrody. 

Telekamera, Kryształowe Pióra, Złota Łuska, Diamentowe Serce. Do kompletu brakowało mi jeszcze Złotego Widelca!!! Bardzo dziękuję Szanownej Kapitule! Widelec zawsze jest pomocny w zdobywaniu wiedzy kulinarnej i smakowaniu życia, a co dopiero złoty! - napisała na Instagramie. 

Warto też dodać, że Kasia wygląda tak, jakby czuła się ze sobą rewelacyjnie. Bije od niej ciepło, sympatia i niesamowicie pozytywna energia. Oby tak dalej!

  • Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
13. edycja konkursu "Polska od kuchni", Katarzyna Bosacka, plebiscyt, gala
  • Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
13. edycja konkursu "Polska od kuchni", plebiscyt, Waldemar Piórek, gala, Katarzyna Bosacka
[1/2] Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA 13. edycja konkursu "Polska od kuchni", Katarzyna Bosacka, plebiscyt, galaŹródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także