Polsat "komentuje" skandal z Dagmarą Kaźmierską. Nie tego się spodziewaliśmy

Polsat "komentuje" skandal z Dagmarą Kaźmierską. Nie tego się spodziewaliśmy

Polsat skomentował skandal z Dagmarą Kaźmierską
Polsat skomentował skandal z Dagmarą Kaźmierską
Źródło zdjęć: © KAPIF
26.04.2024 20:06

Skandal z Dagmarą Kaźmierską w roli głównej zatacza coraz szersze kręgi. Kolejne platformy wycofują programy, w których wzięła udział. Co na temat tej afery ma do powiedzenia Polsat, którego gwiazdą ostatnio została Dagmara?

Dagmara Kaźmierska zadebiutowała w programie "Królowe życia" na TTV. Następnie zagrała w "Pamiętnikach z wakacji" i "Lombardzie", by dostać własny program "Dagmara szuka męża". Dzięki popularność, jaką zdobyła, została zaproszona do "Tańca z gwiazdami".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska usuwana z platform VOD

Po ujawnieniu przez portal Goniec.pl faktów z akt sądowych wiele osób oburzyło się, że osoba skazana za takie przestępstwa, promowana jest jako gwiazda w stacjach telewizyjnych. Reakcja Polsatu i TVN była błyskawiczna. Z Playera, należącego do TVN, zniknęły wszystkie odcinki "Królowych życia". Wykasowano też odcinek programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem kontrowersyjnej celebrytki.

Polsat wyrzucił z ramówki powtórki "Dagmara szuka męża" i zastąpił "Gliniarzami". Na platformie Polsat Box Go nie znajdziemy już żadnej produkcji z Dagmarą Kaźmierską. Podobno nie może ona liczyć też na realizację drugiego sezonu swojego show. Nie zostanie również zaproszona na odcinek finałowy "Tańca z gwiazdami".

Polsat komentuje skandal z Dagmarą Kaźmierską

W sprawie ostatniego skandalu z Polsatem skontaktowała się redakcja "Faktu". Edward Miszczak odesłał jednak dziennikarzy do rzecznika prasowego stacji, który miał udzielić odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Raczej nie takiej odpowiedzi spodziewali się zarówno dziennikarze, jak i ich czytelnicy.

Nie mam nic do powiedzenia na razie w tej sprawie w ogóle. Co mielibyśmy komunikować? Nie planujemy wydawać żadnych komunikatów w tej sprawie. Nie wypowiadamy się na ten temat w ogóle - przekazał Tomasz Matwiejczuk.

Na tę chwilę stacja Polsat nie zamierza odnosić się do sprawy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także