Roxie Węgiel zdruzgotana po rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z "TzG". "To już nie jest to samo"

Roxie Węgiel zdruzgotana po rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z "TzG". "To już nie jest to samo"

22.04.2024 07:27

Dagmara Kaźmierska kilka dni temu podjęła decyzję o rezygnacji z udziału w "Tańcu z gwiazdami". Jak zareagowała Roxie Węgiel? "Od razu do niej zadzwoniłam" - wyznała młoda artystka.

Trwają zmagania o Kryształową Kulę w kultowej produkcji "Taniec z gwiazdami". W minionym tygodniu Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z uczestnictwa w telewizyjnym show Polsatu. Nasza reporterka zapytała Roxie Węgiel, co sądzi o decyzji koleżanki.

Roxie Węgiel o rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z udziału w "TzG"

Roxie z rozmowie z Karoliną Motylewską przyznała, że trudno było jej przyjąć decyzję Dagmary. Mimo to, młoda wokalistka rozumie, dlaczego tak się stało. Jaka była jej pierwsza reakcja?

Było mi bardzo przykro. Bardzo zżyłam się z Dagmarą. Brakuje mi jej w tym programie. Ona jest przecudowną osobą, cieszę się, że dzięki temu programowi mogłam ją poznać. Jest to przykre, ale wiadomo - zdrowie jest ważniejsze.

Roxie Węgiel zaprzyjaźniła się z Dagmarą Kaźmierską

Po tym, gdy Dagmara ogłosiła, że rezygnuje, Roxie od razu do niej zadzwoniła.

Od razu do niej zadzwoniłam i powiedziałam jej, że ten program, to nie jest już to samo bez niej. Cóż mogę powiedzieć więcej. Przykro. Ona jest taka kochana. Dziś na początku, kiedy połączyliśmy się na wideo, wspomniała o nas i powiedziała, że trzyma kciuki, więc naprawdę bardzo to doceniam. Jest wsparcie jest nieocenione. Na pewno będziemy kontynuować przyjaźń.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także