"Krzywdzące, tak nie powinno być". Widzowie podzieleni jak nigdy po wynikach "Tańca z gwiazdami"

"Krzywdzące, tak nie powinno być". Widzowie podzieleni jak nigdy po wynikach "Tańca z gwiazdami"

Krzysztof i Sara odpadli z "Tańca gwiazdami"
Krzysztof i Sara odpadli z "Tańca gwiazdami"
Źródło zdjęć: © AKPA
21.04.2024 22:31

Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" był emocjonujący do granic możliwości. Nie wystąpiła w nim Dagmara Kaźmierska, za to do programu, po tym, jak odpadli tydzień wcześniej, wrócili Krzysztof i Sara. Niestety, tej parze znów nie udało się przejść do półfinału, a internauci w komentarzach dają upust swoim frustracjom.

Krzysztof i Sara powrócili do półfinału "Tańca z gwiazdami" po tym, jak niespodziewanie z dalszego udziału zrezygnowała Dagmara Kaźmierska. Para miała jedynie dwa dni, by przygotować dwie choreografie, w tym jedną z bliską osobą Krzysztofa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof i Sara nie oszukali przeznaczenia

Choć Krzysztof i Sara mieli ekstremalnie mało czasu na przygotowanie aż dwóch nowych choreografii, a jeden taniec aktor zdecydował się zatańczyć także ze swoją partnerką, Aleksandrą, udało im się wyjść cało z opresji. Para zaprezentowała rumbę, którą jurorzy ocenili na 35 punktów, a następie walca angielskiego, który zdobył aż 40 punktów.

Niestety, to nie wystarczyło, by Krzysztof i Sara przeszli do kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami" i spróbowali swoich sił w półfinale. Głosami widzów to Maciej Musiał przeszedł do następnego etapu. Krzysztof i Sara musieli pożegnać się z programem - po raz drugi.

Internauci podzieleni co do wyniku ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami"

Na profilu programu na Instagramie pojawił się post z informacją o tym, kto tym razem opuszcza taneczne show. Pod zdjęciem Krzysztofa i Sary od razu zaroiło się od komentarzy. Internauci są podzieleni. Jedni współczują przegranym i żałują, że to oni żegnają się z formatem, inni stwierdzają, że Krzysztof i Sara byli najsłabsi i zasłużyli na to, by odpaść.

  • Dzisiaj był najpiękniejszy odcinek! Prawdziwe show! Myślę, że i tak dla Was warto było wrócić, podjąć szalone wyzwanie i pięknie zatańczyć. Dzisiaj było tyle emocji w tym odcinku tyle energii, że tutaj na tym poziomie, na którym są wszystkie pary, tu już nie ma przegranych. Dla wszystkich gratulacje j dziękuję za te emocje!
  • Dla Krzysztofa i Sary przede wszystkim gratulacje za poradzenie sobie z nieprzewidywalną sytuacją powrotu, ogarnięcie choreografii w tak krótkim czasie i za tak dobre oceny. Udowodnili tym swoją pracowitość i to, że zasługiwali, żeby znaleźć się w tym odcinku. Gratulacje!
  • Po co wracali ? Machać rękoma to taniec?
  • Wrócili do odcinka i odpadli. Ale "prezent". Nieporozumienie. Tak nie powinno być.
  • Naprawdę krzywdzące, wrócili i od razu odpadli...
  • Wrócili po to, żeby odpaść.
  • Drodzy państwo to pokazuje tylko, że jeśli ktoś ma odpaść to i tak odpadnie. Jak nie dziś to jutro. Więc Dagmara nie była niczemu winna. Ciekawe kogo teraz zaczniecie obwiniać.
Krzysztof Szczepaniak, Sara Janicka w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami"
Krzysztof Szczepaniak, Sara Janicka w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami"© AKPA | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także