Polsat przerwał milczenie. Stacja oficjalnie zwróciła się do Kaźmierskiej i Hakiela

Polsat wydał oświadczenie w sprawie rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami"
Polsat wydał oświadczenie w sprawie rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

18.04.2024 16:47, aktual.: 18.04.2024 19:48

Dagmara Kaźmierska oświadczyła, że w związku ze stanem zdrowia, a celebrytka ma złamane żebro, nie ma możliwości kontynuowania przygody w "Tańcu z gwiazdami". Zareagowali już inni uczestnicy tanecznego show. Jest także oświadczenie Polsatu.

Dagmara Kaźmierska, choć poziomem odbiegała od innych uczestników "Tańca z gwiazdami", długo była obecna w bieżącej edycji. Polsat już zareagował na jej decyzję o rezygnacji. Co oświadczyła stacja?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska rezygnuje z "Tańca z gwiazdami"

Swoją decyzję celebrytka przekazała w nagraniu z samochodu. Można było zauważyć, że Dagmarze Kaźmierskiej wcale nie łatwo przeszły przez usta te słowa, jednak musiała przekazać je swoim fanom.

Cześć moje kochane serduszka, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością. Muszę zrezygnować z "Tańca z Gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć i was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety, z tym żebrem jest już tak, że Conan mnie podniósł... Nie dało rady.

Także jej syn, Conan, włączył się i przekazał, że nie może pozwolić mamie na dalszy udział w "Tańcu z gwiazdami", bo byłoby to niebezpieczne dla jej zdrowia.

Niestety kochani, nie mogę się na to godzić i to jest już za dużo. I tak się zgodziłem na to, że mama tańczyła i eksplorowała swoje nogi. Do tego doszło jeszcze złamane żebro.

Dagmara Kaźmierska rezygnuje. Jest oświadczenie Polsatu

Po decyzji Dagmary Kaźmierskiej zareagowała już Iwona Pavlović. Także inne uczestniczki show powiedziały kilka słów na ten temat. Jakiś czas później stacja Polsat wydała oświadczenie.

Z przyczyn zdrowotnych z programu zrezygnowała Dagmara Kaźmierska. Życzymy jej dużo zdrowia i dziękujemy za wszystko! Marcin, Tobie również z całego serca chcielibyśmy podziękować za serce, które zostawiłeś na naszym parkiecie - można przeczytać w poście na oficjalnym profilu Polsatu i programu "Taniec z gwiazdami" na Instagramie.

Widzowie zastanawiali się, jaki dalszy ruch wykona stacja. Czy przywróci parę, która ostatnia odpadła z programu? A może w najbliższym odcinku nikt nie odpadnie? Polsat szybko zadecydował, że do programu wrócą Sara i Krzysztof, którzy odpadli w ostatnią niedzielę. Mają niewiele czasu na przygotowanie się do kolejnego odcinka, podejrzewamy więc, że szybko zabiorą się do pracy.

Do "Tańca z gwiazdami" wrócą Krzysztof i Sara
Do "Tańca z gwiazdami" wrócą Krzysztof i Sara © fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także