Kto odpadł w 7. odcinku "Tańca z gwiazdami"? Widzowie kipią ze złości

Kto odpadł w 7. odcinku "Tańca z gwiazdami"? Widzowie kipią ze złości

Kto odpadł w 7. odcinku "Tańca z gwiazdami"? Widzowie są w szoku
Kto odpadł w 7. odcinku "Tańca z gwiazdami"? Widzowie są w szoku
Źródło zdjęć: © KAPif | KAPif
14.04.2024 22:10, aktualizacja: 14.04.2024 22:30

Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" był pełen niespodzianek, a widzowie musieli przygotować się na burzę emocji. W 7. odcinku pożegnaliśmy się z jedną z par uczestników, co dla wielu fanów było prawdziwym szokiem. Kto musiał opuścić parkiet?

"Taniec z gwiazdami" od lat wzbudza ogromne zainteresowanie, a tegoroczna edycja nie jest wyjątkiem. Współzawodnictwo między gwiazdami, takimi jak Roxie Węgiel czy Dagmara Kaźmierska, przyciąga setki tysięcy widzów przed ekrany telewizorów. W 7. odcinku musieliśmy jednak pożegnać się z jedną z par.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nowe wyzwanie dla uczestników "Tańca z gwiazdami"

Im bliżej finału, tym zadania stają się coraz trudniejsze. Przed 7. odcinkiem każda z sześciu par dostała zadanie opanowania dwóch zupełnie nowych tańców. Wybór nie był łatwy, a presja wzrastała wraz z każdym tygodniem. Niestety, dla jednej z par ta rywalizacja zakończyła się właśnie na 7. odcinku.

Kto odpadł w 7. odcinku 14. edycji "Tańca z gwiazdami"?

Emocje sięgają zenitu w 7. odcinku "Tańca z gwiazdami", musieliśmy pożegnać się z jedną z par uczestników. Widzowie muszą być naprawdę gotowi na każdy zwrot akcji, bo niespodzianki czyhają na nich za każdym rogiem. Kto musiał opuścić parkiet po tym, jak poprzeczka została podniesiona jeszcze wyżej?

W 7. odcinku 14. edycji "Tańca z gwiazdami" odpadli Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka

W 7. odcinku z programem pożegnali się Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. W ich przypadku to głosy widzów były decydujące, gdyż jury dało im aż 62 punkty. Dla porównania Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel mieli ich tylko 23.

Wielu widzów nie kryje zdziwienia. Ich zdaniem to właśnie Kaźmierska i Hakiel poradzili sobie najgorzej. To niektóre komentarze z social mediów: "Wy sobie żarty stroicie?", "To, co się stało, jest absolutnym skandalem. Dagmara NIE UMIE tańczyć i rozumiem, że jest to program rozrywkowy, ale Krzysztof i Sara byli co tydzień wspaniali, zachwycający, każdy ich występ był magią. Na miejscu Dagmary sama bym zrezygnowała. Nie mam słów", "Nie wierzę. Dagmara nie tańczy, tylko chodzi i nie odpadła". Nie brakuje także głosów wsparcie dla Dagmary i Marcina, jednak jest ich o wiele mniej niż krytycznych opinii.

Niezaprzeczalnie, każdy odcinek "Tańca z gwiazdami" przynosi nowe emocje i niespodzianki. Dla niektórych uczestników to koniec przygody, ale dla pozostałych - kolejna szansa na pokazanie swojego talentu i umiejętności tanecznych. Czekamy z niecierpliwością na kolejne odcinki i nowe taneczne wyzwania!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także