Niesamowity taniec Roxie Węgiel. Akrobacje Kevina to był dopiero początek

Roxie Węgiel z narzeczonym, Kevinem Mglejem i tancerzem Michałem Kassin
Roxie Węgiel z narzeczonym, Kevinem Mglejem i tancerzem Michałem Kassin
Źródło zdjęć: © AKPA

21.04.2024 22:01

Roxie Węgiel od początku typowana była na liderkę wyścigu o Kryształową Kulę. W najnowszym odcinku udowodniła, że na to zasługuje. Kevin Mglej swoimi akrobacjami i zaangażowaniem zdecydowanie pomógł ukochanej.

"Taniec z gwiazdami" wzbudza coraz więcej emocji. To już ćwierćfinał. Poziom tancerzy jest coraz wyższy i coraz trudniej wskazać jednoznacznie osobę, która nie pokazałaby całego swojego potencjału. Występ Roxie Węgiel może jednak przejść do historii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roxie Węgiel zatańczyła z narzeczonym

W ostatnim odcinku "Taniec z gwiazdami" każda z gwiazd zatańczyła jeden taniec z kimś, kto jest dla nich bliski. Maciej Musiał wybrał mamę, Anita Sokołowska - brata, a Maffashion - przyjaciółkę. Roxie Węgiel zaprosiła swojego ukochanego, Kevina Mgleja, z którym niedługo zatańczy najważniejszy, pierwszy taniec na ich weselu.

Trzeba przyznać, że Roxie Węgiel zawsze prezentuje wysoki poziom wykonania, jednak tym razem także Kevin zszokował widzów. Jego akrobacje to był dopiero początek. Para zaprezentowała ogniste tango. Między tancerzami buzowały emocje. Jurorzy byli zachwyceni.

Fani zachwyceni tańcem Roxie Węgiel i Kevina

Nic dziwnego, że po tańcu tak pełnym emocji, widzowie zaczęli komentować film z tangiem Roxie Węgiel i Kevina Mgleja.

  • Niesamowity taniec! Brawo, brawo, brawo! Ogromne gratulacje dla Kevina za odwagę i solidną pracę. Efekt oszałamiający! Salto mistrzowskie! Roxie jest bezbłędna! Co tu dużo mówić, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Ukłony dla Michała za to, jak wyćwiczył piękne partnerowanie zakochanych. Całkowicie zafascynowałam się historią tego tanga. Jak Roxie i Michał nie wygrają, to ja zgłaszam sprzeciw!
  • Nie spodziewałam się że to będzie aż tak dobre! Wyśmienite to było.
  • Jestem w totalnym szoku, byłam źle nastawiona ale po tym występie wszystko cofam + to salto, zbieram szczękę z podłogi.
  • Była namiętność, dynamizm, spektakl. Dla mnie petarda! A fanką Roxi nie jestem ale trzeba jej przyznać, że było pięknie - piszą fani.
Kevin Mglej i Roxie Węgiel zatańczyli tango w "Tańcu z gwiazdami"
Kevin Mglej i Roxie Węgiel zatańczyli tango w "Tańcu z gwiazdami"© AKPA | AKPA
Kevin Mglej i Roxie Węgiel zatańczyli tango w "Tańcu z gwiazdami"
Kevin Mglej i Roxie Węgiel zatańczyli tango w "Tańcu z gwiazdami"© AKPA | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także