Roksana Węgiel trenowała do "TzG" w Marrakeszu. "Musieliśmy trenować na pustynnych drogach"

Roksana Węgiel trenowała do "TzG" w Marrakeszu. "Musieliśmy trenować na pustynnych drogach"

08.04.2024 21:18

Udział w programie "Taniec z Gwiazdami" to tygodnie treningów i nauki nowych choreografii do perfekcji, niezależenie od czasu i miejsca, w którym się akurat znajdujecie.

Roksana Węgiel może się pochwalić dobrymi wynikami w "Tańcu z Gwiazdami", co nie powinno nas dziwić, biorąc pod uwagę fakt, jak ciężko wokalistka trenowała do nowej edycji programu.

Roksana Węgiel przygotowywała się do "TzG" w Marrakeszu

Jak zdradziła bowiem w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Karoliną Motylewską, Roksana Węgiel musiała zorganizować treningi do programu z Michałem Kassinem w Marrakeszu. Dlaczego akurat tam?

Miałam kampanię, która wynikała z kontraktu, więc nie mogłam znaleźć innego terminu. Musiałam to wszystko pogodzić, więc zapytałam Michała, czy poleci ze mną do Marrakeszu. Powiedział, że nie ma innej opcji - lecimy i trenujemy tam. W każdym możliwym momencie ćwiczyliśmy tę choreografię. W pierwsze dwa dni ogarnęliśmy cały schemat, a później szlifowaliśmy to w Marrakeszu. Tam ćwiczyliśmy na ulicach, w hotelach i na lotnisku. W każdym możliwym miejscu.

I chociaż człowiek może się urodzić z talentem i drygiem do tańca, to jednak trzeba poświęcić mu dużo czasu i energii:

To jest ciężka praca. Nawet jak ktoś ma talent, to jeżeli chodzi o taniec - bez ciężkiej pracy nie ma opcji, aby dobrze zatańczyć. To trzeba powtarzać systematycznie.

Michał Kassin o treningach z Roksaną Węgiel

Michał Kassin potwierdził słowa Roksany, ale jednocześnie dodał, że wylot do Maroka pozwolił duetowi nieco odetchnąć i zmienić otoczenie:

Mogę potwierdzić. Okazało się, że musieliśmy trenować na pustynnych drogach, na lotnisku. Ale daliśmy radę, więc jesteśmy z siebie dumni, że nawet w tak ciężkiej sytuacji udało nam się to zrobić. Ten wyjazd też nam odświeżył głowy i odpoczęliśmy psychicznie, bo tu jesteśmy ciągle w tym samym miejscu.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także