Fani jednogłośni jak nigdy. Tak ocenili występ Roxie Węgiel w "TzG"

Widzowie ocenili występ Roxie w "Tańcu z Gwiazdami"
Widzowie ocenili występ Roxie w "Tańcu z Gwiazdami"
Źródło zdjęć: © AKPA

08.04.2024 11:53

Za nami niezwykle emocjonujący odcinek "Tańca z gwiazdami". Bez wątpienia jeden z najlepszych występów w całym tanecznym show zaliczyła Roksana Węgiel. Po programie na temat jej tańca zaroiło się od komentarzy internautów. Tym razem byli niezwykle jednogłośni.

W 6. odcinku "Tańca z gwiazdami" sporo się działo. Poziom programu jest w tym roku bardzo wysoki, o czym świadczą noty większości uczestników wahające się w przedziale 35-40 punktów. Najlepiej standardowo już wypadła Roxie Węgiel, ale też Krzysztof Szczepaniak. Nie obyło się jednak bez kontrowersji, bowiem do kolejnego odcinka awansowała Dagmara Kaźmierska, która jako jedyna zdecydowanie odstaje od reszty stawki. Z programem pożegnał się natomiast Aleks Mackiewicz, który mimo że zachwycił jury swoją sambą, to otrzymał najmniejszą liczbę głosów od publiczności.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Występ Roxie Węgiel zachwycił jury. "Robię pokłon w twoją stronę"

W ostatnim odcinku Roksana Węgiel z Michałem Kassinem mieli do zatańczenia taniec współczesny. Wokalistka świetnie wcieliła się w rolę, tańcząc nie tylko energicznie, ale też z charakterem. Standardowo już pokazali wiele niezwykle trudnych figur, co w połączeniu ze świetną synchronizacją dało przepiękny występ. Takie same odczucia mieli jurorzy, którzy nagrodzili parę nie tylko 40 punktami, ale też ukłonami.

Tutaj stojąc, robię pokłon w twoją stronę. To było fantastyczne - powiedziała zachwycona Iwona Pavlović.

Komentarze po występie Roxie w "Tańcu z gwiazdami". Widzowie oszołomieni

Tak naprawdę każdy występ w "Tańcu z gwiazdami" jest szeroko komentowany przez fanów programu. Bardzo często zdarza się jednak, że tańce prezentowane przez uczestników nie przypadają do gustu większości internautów, co przekazują w niewybrednych komentarzach. Tym razem w przypadku tańca współczesnego Roxie Węgiel było zupełnie inaczej. Fani rozpływają się nad jej występem, a wielu określa go nawet jako najlepszy taniec całej edycji!

"To był chyba najlepszy taniec całej edycji", "A ja chylę czoła dla tancerza. Ten program takiej PERŁY na pewno nie miał. Jest znakomity.", "Ja mam wrażenie że Roksana ma strasznie trudne choreografie z którymi radzi sobie mega dobrze", "Roksana co odcinek robi mega wrażenie! Bardzo trudna choreografia - pełen szacun", "Jesteś przemocna, brak słów jakie to jest dobre", "To było coś niesamowitego" - komentują zachwyceni fani.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także