Kto odpadł w 8. odcinku "Tańca z gwiazdami 14"? Emocji nie brakowało

Kto odpadł w 8. odcinku "Tańca z gwiazdami 14"? Emocji nie brakowało

Wyniki 8. odcinka "Tańca z Gwiazdami"
Wyniki 8. odcinka "Tańca z Gwiazdami"
Źródło zdjęć: © AKPA
21.04.2024 22:05

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" za nami. Podczas 8. odcinka nie zabrakło wzruszeń i ogromnych emocji. A kto pożegnał się z programem?

Tegoroczna edycja "Tańca z Gwiazdami" stoi na naprawdę wysokim poziomie. Faworytką do zdobycia Kryształowej Kuli jest Roxie Węgiel, która nie dość, że cieszy się dużym poparciem fanów, to jeszcze zbiera bardzo wysokie noty od jury. Wydawało się, że jej główną rywalką będzie Dagmara Kaźmierska, jednak ta z powodu kontuzji musiała zrezygnować z udziału w tanecznym show. W 8. odcinku natomiast odpadła kolejna gwiazda, a za tydzień odbędzie się półfinał programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Niezwykłe występy w "Tańcu z Gwiazdami". Uczestnicy zatańczyli z bliskimi

W ćwierćfinałowym odcinku na uczestników po raz kolejny czekały dwa tańce. W pierwszym standardowo wystąpili ze swoim partnerem tanecznym, natomiast drugie występy były naprawdę wyjątkowe. Uczestnicy zatańczyli bowiem ze swoimi najbliższymi, co przyniosło niezwykle wzruszające momenty. Po nich jednak nastąpiły wyniki i jedna z par pożegnała się z programem.

Kto odpadł w 8. odcinku 14. edycji "Tańca z gwiazdami"?

Poziom 8. odcinka "Tańca z Gwiazdami" nie zawiódł i każdy z uczestników dał z siebie wszystko. Jurorzy wychwalali praktycznie każdą parę i tak naprawdę trudno było wskazać kogoś, kto powinien pożegnać się z programem. Tym razem widzowie zadecydowali, że z programem po raz drugi pożegnali się Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Tym samym w walce o Kryształową Kulę pozostało już tylko czterech uczestników i bez wątpienia zbliżający się półfinał będzie niezwykle emocjonujący.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także