Kaźmierska miała szanse na wygraną w "Tańcu z Gwiazdami"? Głosami widzów biła na głowę wszystkich

Kaźmierska miała szanse na wygraną w "Tańcu z Gwiazdami"? Głosami widzów biła na głowę wszystkich

Dagmara Kaźmierska mogła wygrać "Taniec z Gwiazdami"
Dagmara Kaźmierska mogła wygrać "Taniec z Gwiazdami"
Źródło zdjęć: © AKPA
19.04.2024 09:53

Wieści o tym, że Dagmara Kaźmierska rezygnuje z udziału w "Tańcu z Gwiazdami" wzbudziły mnóstwo emocji. Jak się okazuje, celebrytka miała bardzo duże szanse na zdobycie Kryształowej Kuli. Informator zdradził, jak rozkładały się głosy telewidzów.

Dagmara Kaźmierska bez wątpienia dodała tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami" kolorytu. Królowa życia mocno odstawała od reszty uczestników, którzy ewidentnie pracowali na treningach, co przekładało się na ich występy. Kaźmierska natomiast "stała w miejscu", zdobywając rekordowo niskie noty. W ostatnim odcinku za jeden z tańców otrzymała łącznie 7 punktów, a mimo to pozostała w programie. W miniony czwartek poinformowała natomiast, że musi zrezygnować z dalszego udziału w tanecznym show.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kaźmierska zrezygnowała z "Tańca z Gwiazdami". Kontuzja była zbyt poważna

Czwartkowe nagranie Kaźmierskiej na social mediach zdziwiło wszystkich jej fanów. Gwiazda ogłosiła, że nie wystąpi w kolejnym odcinku z powodu pogłębiającej się kontuzji żeber. Na filmie wystąpiła z Conanem, który potwierdził słowa matki i dodał, że kontuzje zaszły za daleko i sam zakazałby jej dalszego udziału. Fani tłumnie ruszyli ze słowami wsparcia, natomiast produkcja "Tańca z Gwiazdami" szybko zareagowała, przywracając do programu Krzysztofa Szczepaniaka.

Dagmara Kaźmierska wygrałaby "Taniec z Gwiazdami"? Miała ogromne wsparcie widzów

Choć od samego początku królowa życia odstawała od reszty stawki, to w każdym odcinku mogła liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy tłumnie wysyłali SMS-y. Jak zdradza informator z otoczenia programu w rozmowie z Shownews.pl, Kaźmierska praktycznie w każdym odcinku otrzymywała największą liczbę głosów od fanów. Według niego gdyby chciała, to zatańczyłaby w finale, a być może nawet zdobyła Kryształową Kulę. Te słowa wydają się jak najbardziej prawdopodobne, a świadczyć mogą o tym eliminacje dwóch świetnie tańczących aktorów, czyli Aleksa Mackiewicza i Krzysztofa Szczepaniaka, którzy mimo że tańczyli o niebo lepiej i gromadzili dużo więcej punktów, to w zestawieniu z głosami widzów nie mieli z Dagmarą Kaźmierską żadnych szans.

Kaźmierska i Hakiel mieli duże szanse na wygraną w "Tańcu z Gwiazdami"
Kaźmierska i Hakiel mieli duże szanse na wygraną w "Tańcu z Gwiazdami"© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także